reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Markiza Krimi wystartuje 6 czerwca

dodano: 2022-05-19 16:28 | aktualizacja: 2022-05-19 20:04
autor: RO | źródło: satelitnatv.sk/parabola.cz

Markiza Krimi Nowy, słowacki kanał telewizyjny Markiza KRIMI wystartuje 6 czerwca 2022 roku o godz. 8:30. Jak nazwa wskazuje, kanał skupi się na wątkach detektywistycznych i kryminalnych, emitując zagraniczne seriale. Ma być dostępny dla usług płatnej telewizji w każdej formie i tylko w wersji HD.

TV Markiza


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa Markiza chce osiągnąć jeszcze większą różnorodność tematyczną i dokładniejsze sprofilowanie kanałów. Stąd nowy projekt Markiza KRIMI, który zajmie się serialami o tematyce kryminalnej. Dzięki temu inne kanały, np. Doma TV wprowadzi więcej seriali romantycznych i oper mydlanych, a Dajto TV zyska miejsce na sitcomy i rozrywkę w ciągu dnia oraz na filmy akcji i seriale w porze wieczornej.

Już w pierwszym tygodniu Markiza KRIMI będzie emitować niezwykle udany serial „Criminal Minds” (pol. „Zabójcze umysły”), a konkretniej jego finałowy 15. sezon. Nowością na antenie będzie produkcja „Whiskey Cavalier”, a w lipcu zagości 18. sezon legendarnego serialu „Agenci NCIS”.

Na ramówkę nowej stacji złożą się także inne tytuły, takie jak „Partnerki”, „Zabójcza broń”, „Syn marnotrawny”, „Mentalista”, „Detektyw Monk”, „Kobra - oddział specjalny” czy „Dowody zbrodni”. Piątkowe wieczory wypełnią filmy z gatunku kryminałów, takie jak „Osierocony Brooklyn”, „Jesienni zabójcy” czy „Sędzia”.

Słowacka grupa Markiza obsługuje kanały Markiza, Markiza +1, Doma, Dajto i dedykowany dla czeskiego rynku Markiza International. Wszystkie te stacje są oferowane przez operatora platformy Skylink na satelicie Astra 3B (23,5°E). Pakiet stacji (ale bez międzynarodowej wersji Markiza) jest też oferowany z satelitów Thor (0,8°W) dla klientów freeSAT czy Digi SK.

Należy podejrzewać, że szeroka dystrybucja obejmie również nowy kanał Markiza KRIMI. Kwestią otwartą pozostaje, w jakich platformach pojawi się od 6 czerwca?

Źródło: satelitnatv.sk  parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...