reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Potworne soboty” w czerwcu w AMC

dodano: 2022-06-04 06:49 | aktualizacja: 2022-06-04 19:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC „Noc z Drakulą” W czerwcu br. kanał AMC poleca swoim widzom w ramach pasma „Potworne soboty” takie produkcje filmowe jak „Reptisaurus”, „Triassic World”, „Lavalantula”, „Mordercze pszczoły”, „Atlantic Rim 2”, „Strefa X 2”, „Góra śmierci” i „Wstrząsy”.

AMC „Noc z Drakulą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. kanał AMC zaprasza widzów na filmowe pasmo „Potworne soboty” - w każdą sobotę (od 4 czerwca br.) od godziny 22:00 będzie można obejrzeć dwa kultowe filmy tego gatunku. Na antenie pojawią się takie produkcje jak „Reptisaurus”, „Triassic World”, „Lavalantula”, „Mordercze pszczoły”, „Atlantic Rim 2”, „Strefa X 2”, „Góra śmierci” i „Wstrząsy” (więcej tutaj).

„Potworne soboty” w AMC:

„Reptisaurus” („Reptisaurus”)
reżyseria: Christopher Ray, występują: Gli Gerard, Bernard Fredericks i Michael Galvez
emisja: w sobotę, 4 czerwca br. o 22:00

Grupa przyjaciół zostaje uwięziona na pozornie bezludnej wyspie. Szybko jednak przekonuje się, że nie jest na niej sama.

„Triassic World” („Triassic World”)
reżyseria: Dylan Vox, występują: Jennifer Levinson, Shellie Sterling, Hayley J. Williams, Joseph Michael Harris i Thomas Varga
emisja: w sobotę, 4 czerwca br. o 23:35

Genetycznie zmodyfikowane, sklonowane dinozaury są wykorzystywane do hodowania ludzkich organów do przeszczepów. Kiedy jednak dinozaury uciekają z laboratorium badawczego i zaczynają siać spustoszenie, naukowcy, którzy je stworzyli, muszą znaleźć sposób, by im się przeciwstawić.

„Lavalantula” („Lavalantula”)
reżyseria: Mike Mendez, występują: Nia Peeples, Leslie Easterbrook, Marion Ramsey, Steve Guttenberg, Patrick Renna, Ralph Garman i Michael Winslow
emisja: w sobotę, 11 czerwca br. o 22:00

Na szczycie najpopularniejszego pasma górskiego w Los Angeles wydarza się coś niewyobrażalnego. Góry Santa Monica wybuchają z furią roztopionej, gorącej lawy, palącego ognia i czarnego, gęstego, duszącego dymu, siejąc spustoszenie i chaos w Mieście Aniołów. Jednak wybuch potężnego wulkanu to dopiero początek. W lawie kryje się coś o wiele bardziej przerażającego. Zrodzone z wnętrzności samej Ziemi przerażające pajęczakopodobne stwory o czarnych jak obsydian egzoszkieletach roją się i wdzierają do miasta, które nie spodziewa się ich ataku.

„Mordercze pszczoły” („Killer Bees!”)
reżyseria: Penelope Buitenhuis, występują: Tracy Nelson, Fiona Loewi, Noel Fisher i C. Thomas Howell,
emisja: w sobotę, 11 czerwca br. o 23:35

Wokół sennego rolniczego miasteczka Sumas w stanie Waszyngton rozciągają się setki kilometrów kwadratowych upraw ekologicznych, hektary pól kukurydzy i stada cenionego bydła. Każdego roku rolnicy płacą wielkie pieniądze wędrownym pszczelarzom za zapylanie tych darów natury. Jednak wśród tegorocznej partii pszczół znajduje się mordercza grupa - pszczoły - zabójcy, które atakują wszystko, co się rusza.

„Atlantic Rim 2” („Atlantic Rim: Resurrections”)
reżyseria: Jared Kohn, występują: Lindsay Elston, Steve Richard Harris i Xavi Israel
emisja: w sobotę, 18 czerwca br. o 22:00

Los Angeles zostało zaatakowane przez potwory. Do walki z nimi stają specjalne roboty. Są lepiej uzbrojone niż w przeszłości, jednak ich przeciwnicy również.

„Strefa X 2” („Monsters: Dark Continent”)
reżyseria: Tom Green, występują: Johnny Harris, Sam Keeley i Joe Dempsie
emisja: w sobotę, 18 czerwca br. o 23:40

Akcja rozpoczyna się dziesięć lat po wydarzeniach z filmu „Strefa X”. Zakażone strefy rozprzestrzeniły się na cały świat, a na Bliskim Wschodzie rozpoczęło się nowe powstanie. W tym samym czasie w regionie mnożą się potwory. Armia decyduje się na powołanie większej liczby żołnierzy, dzięki którym uda się zdławić powstanie. Film śledzi losy czterech świeżo upieczonych rekrutów z Detroit. Z niecierpliwością oczekują na możliwość wykonywania zadań, do których zostali przeszkoleni. Na początku wszystko wydaje im się tylko zabawą, jednak sytuacja diametralnie się zmienia, gdy otrzymują specjalną misję: mają uratować pięciu żołnierzy, którzy zaginęli głęboko w zainfekowanej strefie.

„Góra śmierci” („Deadly Descent”) 
reżyseria: Marko Mäkilaakso, występują: Lauren O’Neill i Chuck Campbell
emisja: w sobotę, 25 czerwca br. o 22:00

Żołnierz sił specjalnych Brian Tanner wyrusza, by dowiedzieć się, co się stało z jego ojcem, który siedem lat temu zaginął na odległym, ośnieżonym szczycie w stanie Waszyngton. Gdy Briana zaskakuje lawina, jego siostra Nina i zespół ekspertów górskich muszą go odnaleźć, a także uciec przed niebezpieczną tajemnicą kryjącą się w górach.

„Wstrząsy” („Tremors”) 
reżyseria: Ron Underwood, występują: Finn Carter, Kevin Bacon, Fred Ward i Michael Gross
emisja: w sobotę, 25 czerwca br. o 23:40

Jak zapowiada nadawca, „Wstrząsy” to przebojowy i pełen humoru film o potworach. Przedstawia historię dwóch „złotych rączek” z Nevady. Gdy gigantyczne mięsożerne robaki zaczynają zagrażać ich małemu miasteczku, bohaterowie postanawiają z nimi walczyć. Mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by przetrwać atak groźnych istot. „Wstrząsy” to ukłon w stronę klasycznych horrorów z lat 50. ubiegłego wieku i prawdziwy klasyk gatunku typu „pulp”.
 
Nia Peeples w filmie „Lavalantula”, foto: AMC Networks International
Nia Peeples w filmie „Lavalantula”, foto: AMC Networks International
Joseph Michael Harris, Greg Furman i Shellie Sterling w filmie „Triassic World”, foto: AMC Networks International
Joseph Michael Harris, Greg Furman i Shellie Sterling w filmie „Triassic World”, foto: AMC Networks International
Kevin Bacon, Fred Ward i Reba McEntire w filmie „Wstrząsy”, foto: AMC Networks International
Kevin Bacon, Fred Ward i Reba McEntire w filmie „Wstrząsy”, foto: AMC Networks International


„Potworne soboty” - emisja w soboty (od 4 czerwca 2022 roku) o godz. 22:00 w AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...