reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-04 - 2022-07-05

Sport w polskiej TV 12.06.2022

dodano: 2022-06-09 21:13 | aktualizacja: 2022-06-11 23:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB siatkarzy: Francja - Polska. Transmisje live z Ligi Narodów UEFA w kanałach sportowych Polsatu. 



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
Finał
Beatriz Haddad Maia - Alison Riske

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ Sport 2

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Joventut Badalona
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz, Dawid Stachyra

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
Parada kierowców
Studio: Filip Kapica, Robert Smoczyński, Michał Gąsiorowski

13:00 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

06:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Wyścig

10:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Wyścig

13:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Wyścig

16:30 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Węgry:
Wyścig 2

17:30 Wyścigi samochodowe: Electric Touring Car Racing, Węgry:
Wyścig

19:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Brixen:
Finał boulderingu mężczyzn
 
Eurosport 2

11:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Węgry:
Wyścig 1

12:00 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, Praga:
Dzień 2

13:00 Wyścigi samochodowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal:
Wyścig 1

14:00 Wyścigi samochodowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal:
Wyścig 1

15:10 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné:
Etap 8

17:00 Wyścigi samochodowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal:
Wyścig 2
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Tylösand:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Toronto:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

07:45 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Europy, Polska:
OS9 Mikołajki Max 1 

9:45 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Europy, Polska:
OS10 Świętajno 1 

11:00 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Europy, Polska:
OS11 Miłki 1 

12:30 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Europy, Polska:
OS12 Mikołajki Max 2 

14:00 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Europy, Polska:
OS13 Świętajno 2 

16:00 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Europy, Polska:
Powerstage OS14 Miłki 2 Live TV WF 2 

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Sonoma:
Wyścig
 
Polsat

13:00 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Gruzja - Bułgaria

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Szwajcaria - Portugalia
 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Słowenia - Serbia

23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
FC Coritiba - SE Palmeiras
 
Polsat Sport

13:00 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Esteban Grimalt/Marco Grimalt - Piotr Kantor/Maciej Rudol

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Irlandia Północna - Cypr

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Francja - Polska


20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Argentyna - Włochy

23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Bułgaria - Kanada
 
Polsat Sport Extra

12:00 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Claudia Scampoli/Margherita Bianchin - Kinga Wojtasik/Katarzyna Kociołek

15:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Stuttgart Surge - Wrocław Panthers

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Norwegia - Szwecja

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Hiszpania - Czechy
 
Polsat Sport Fight

14:30 Triatlon: Championship Series, Leeds:
Sztafeta mieszana


 
Polsat Sport News

09:00 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig 2

13:00 Jeździectwo: CSIO Sopot Horse Show 2022:
Dzień 3

14:30 Tenis: ATP World Tour, 's-Hertogenbosch:
Finał
Danił Miedwiediew - Tim Van Rijthoven

16:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 1

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Iran - Japonia

21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Holandia - Australia
 
Super Polsat

13:00 Jeździectwo: CSIO Sopot Horse Show:
Dzień 3


 
Sportklub

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Joventut Badalona

 
TVP 1

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Francja - Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Krzysztof Ignaczak
 
TVP Sport

10:00 Amp futbol: AMP Futbol Cup 2022:
1/2 finału

15:00 Amp futbol: AMP Futbol Cup 2022:
Finał

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Francja - Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Krzysztof Ignaczak
 
Viaplay

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Umeå IK

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - AIK

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - IFK Kalmar

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Kristianstad

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Vittsjö

15:00 Tenis: ATP World Tour, Stuttgart:
Finał
Andy Murray - Matteo Berrettini

Komentarz: Piotr Chłystek

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin - SG Flensburg-Handewitt

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - Frisch Auf! Göppingen

18:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Road America: 
Wyścig'

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Rays

22:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
New Orleans Breakers - Tampa Bay Bandits

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Angels - Mets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...