reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Neo News opuścił rynek brytyjski

dodano: 2022-06-13 18:52
autor: RO | źródło: bizasialive.com/satkurier.pl

Pakistan Pakistański kanał telewizyjny Neo News nie będzie już dystrybuowany dla Pakistańczyków w Wielkiej Brytanii. W zeszłym tygodniu kanał zakończył niekodowaną emisję (FTA) z satelity Astra 2G (28,2°E) na częstotliwości 11587V (DVB-S), a także został usunięty z EPG platformy Sky UK. Przekaz był prowadzony w wiązce na całą Europę, a więc mogli go odbierać wszyscy zainteresowani widzowie.

Neo News
Neo News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Neo News to całodobowy kanał informacyjny z Pakistanu, nadający w języku urdu. W Wielkiej Brytanii wystartował w sierpniu 2021 roku. Zarządzaniem i obsługą zajmowała się spółka FUN infotainment Pvt. Ltd. będąca częścią Nai Baat Media Network.

Pakistańczycy mieszkający na Wyspach Brytyjskich wciąż mogą odebrać kilkanaście kanałów tematycznych za darmo z satelitów Astra 28,2°E. Są to m.in. GEO News, ARY Digital, Dunya News, Madani Channel, 92 News, PTV Global, Hum Europe, Hum Masala i Geo TV.

Przez ostatnie 2 lata oferta nieznacznie się zmieniała, a wyłączenia kanałów były podyktowane np. gwałtownym spadkiem przychodów z reklam. W ten sposób zamknięto rozrywkowy GEO Kahani wiodącej pakistańskiej sieci Geo Network, a także Hum News nadawcy Hum Network.

Źródło: bizasialive.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia kanałów


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...