reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień z Tok+Muzyka na antenie Radia Tok FM

dodano: 2022-06-14 06:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Tok+Muzyka, czyli internetowa wersja Radia Tok FM (Agora), oferująca wyłącznie audycje, informacje i muzykę, działa od roku. Z tej okazji w czwartek, 16 czerwca 2022 roku, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, czyli w Boże Ciało, redakcja Tok FM zaprosi wszystkich do sprawdzenia, jak słucha się takiego programu - na tradycyjnej antenie stacji przez kilka godzin gościć będą pasma, w których treści komercyjne zastąpi specjalnie dobrana playlista („Między słowami”). Dodatkowo Tok + Muzyka zyskało odświeżoną bazę muzyczną, a w ramach specjalnej oferty subskrypcyjnej tę wersję Tok FM można wypróbować przez miesiąc za 1 zł.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 16 czerwca br. na tradycyjnej antenie Radia Tok FM pojawi się kilka godzinnych bloków bez treści komercyjnych, za to z dodaną muzyką - dokładnie takich, jakie można słuchać online jako Tok+Muzyka. W ten sposób zespół stacji świętuje rocznicę uruchomienia specjalnej, internetowej wersji programu Tok FM, w którym nadawane są informacje i audycje znane odbiorcom, uzupełnione o wybrane utwory muzyczne.

Oprócz tego - z okazji 1. urodzin Tok+Muzyka - playlista stacji została odświeżona.

- Cały czas stawiamy na najwyższej jakości muzykę, ale przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy wiele niespodzianek. W nowej odsłonie Tok+Muzyka staramy się wyeksponować perełki znalezione w alternatywie, ale również utwory z tzw. mainstreamu. To muzyka, która ma wprowadzić odbiorców w dobry nastrój, zaciekawić, ale też zaskoczyć

- wyjaśnia Kamil Wróblewski, szef muzyczny Tok FM.


Kamila Wróblewskiego będzie też można usłyszeć w czwartek, 16 czerwca br. o godzinie 10:00 w specjalnym wydaniu audycji „Między słowami” - na antenie Radia Tok FM i online w stacji Tok+Muzyka (więcej tutaj).

Radio Tok+Muzyka jest dostępne tylko dla subskrybentów Tok FM Premium. Obecnie w ramach specjalnej oferty Tok+Muzyka można wypróbować przez miesiąc za 1 zł, jednocześnie zyskując dostęp do pozostałych funkcjonalności Tok FM Premium.

Radio Tok FM w nowej wersji - jako Tok+Muzyka, działa w internecie od 20 maja 2021 roku (więcej tutaj). Program stacji tworzony jest „na żywo” w pełni automatycznie. Nadawane są w nim te same audycje i informacje, co na antenie FM, zaś treści komercyjne zastępują specjalnie dobrana muzyka oraz dodatkowe moduły informacyjne. - W ten sposób Tok+Muzyka łączy w sobie to, co słuchacze dobrze znają i lubią: audycje znakomitych autorów, popularne i cenione cykle publicystyczne oraz najświeższe, wiarygodne informacje, które uzupełnia starannie dobrana playlista - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

„Dzień z Tok+Muzyka na antenie Radia Tok FM” - emisja w czwartek, 16 czerwca 2022 roku w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...