reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień z Tok+Muzyka na antenie Radia Tok FM

dodano: 2022-06-14 06:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Tok+Muzyka, czyli internetowa wersja Radia Tok FM (Agora), oferująca wyłącznie audycje, informacje i muzykę, działa od roku. Z tej okazji w czwartek, 16 czerwca 2022 roku, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, czyli w Boże Ciało, redakcja Tok FM zaprosi wszystkich do sprawdzenia, jak słucha się takiego programu - na tradycyjnej antenie stacji przez kilka godzin gościć będą pasma, w których treści komercyjne zastąpi specjalnie dobrana playlista („Między słowami”). Dodatkowo Tok + Muzyka zyskało odświeżoną bazę muzyczną, a w ramach specjalnej oferty subskrypcyjnej tę wersję Tok FM można wypróbować przez miesiąc za 1 zł.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 16 czerwca br. na tradycyjnej antenie Radia Tok FM pojawi się kilka godzinnych bloków bez treści komercyjnych, za to z dodaną muzyką - dokładnie takich, jakie można słuchać online jako Tok+Muzyka. W ten sposób zespół stacji świętuje rocznicę uruchomienia specjalnej, internetowej wersji programu Tok FM, w którym nadawane są informacje i audycje znane odbiorcom, uzupełnione o wybrane utwory muzyczne.

Oprócz tego - z okazji 1. urodzin Tok+Muzyka - playlista stacji została odświeżona.

- Cały czas stawiamy na najwyższej jakości muzykę, ale przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy wiele niespodzianek. W nowej odsłonie Tok+Muzyka staramy się wyeksponować perełki znalezione w alternatywie, ale również utwory z tzw. mainstreamu. To muzyka, która ma wprowadzić odbiorców w dobry nastrój, zaciekawić, ale też zaskoczyć

- wyjaśnia Kamil Wróblewski, szef muzyczny Tok FM.


Kamila Wróblewskiego będzie też można usłyszeć w czwartek, 16 czerwca br. o godzinie 10:00 w specjalnym wydaniu audycji „Między słowami” - na antenie Radia Tok FM i online w stacji Tok+Muzyka (więcej tutaj).

Radio Tok+Muzyka jest dostępne tylko dla subskrybentów Tok FM Premium. Obecnie w ramach specjalnej oferty Tok+Muzyka można wypróbować przez miesiąc za 1 zł, jednocześnie zyskując dostęp do pozostałych funkcjonalności Tok FM Premium.

Radio Tok FM w nowej wersji - jako Tok+Muzyka, działa w internecie od 20 maja 2021 roku (więcej tutaj). Program stacji tworzony jest „na żywo” w pełni automatycznie. Nadawane są w nim te same audycje i informacje, co na antenie FM, zaś treści komercyjne zastępują specjalnie dobrana muzyka oraz dodatkowe moduły informacyjne. - W ten sposób Tok+Muzyka łączy w sobie to, co słuchacze dobrze znają i lubią: audycje znakomitych autorów, popularne i cenione cykle publicystyczne oraz najświeższe, wiarygodne informacje, które uzupełnia starannie dobrana playlista - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

„Dzień z Tok+Muzyka na antenie Radia Tok FM” - emisja w czwartek, 16 czerwca 2022 roku w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...