reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie Radio Lublin z lodami Smak Radia

dodano: 2022-06-17 03:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polskie Radio Lublin

Polskie Radio Lublin Od środy, 1 czerwca br. Polskie Radio Lublin i spółka Lody Bosko wprowadzili na rynek lody Smak Radia, o „niebiańskim zabarwieniu”. Będą one dostępne do środy, 31 sierpnia br. w wybranych lodziarniach Bosko na terenie Lublina. Na antenie Polskiego Radia Lublin, przez cały okres wakacyjny, można zgarnąć rodzinne vouchery do lodziarni. - Sprawdź, jak smakuje radio - zachęca nadawca.

Polskie Radio Lublin


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jaki jest właściwie smak radia? Słuchacze, zapytani przez naszych prezenterów podczas antenowych konkursów, nie byli jednogłośni. Jedni mówili że to smak mocnej porannej kawy, inni że to słodki smak najlepszej muzyki, ale z odrobiną goryczy - bo na antenie prócz pozytywnych wieści, bywają i te nieco mniej pozytywne. Niektórzy mówili, że to koniecznie smak miodu, bo audycje są niczym miód na serce słuchacza, inni wspominali zaś że w radio jest tak różnorodne, że smakuje jak truskawki z gorgonzolą i miętą. Kto miał rację? Ze wszystkich zebranych opinii i pomysłów, wyłoniła się tajemna receptura - coś dobrze znanego, ale i zaskakującego, w pewien sposób nieoczekiwanego. Od środy, 1 czerwca br. oddajemy w wasze ręce unikatowy Smak Radia w postaci pysznych lodów o niebiańskim zabarwieniu. Tajemna receptura została pieczołowicie przygotowana przez partnerów akcji, niezawodnych ice-cream makerów, z lodziarni Bosko. W ten sposób powstał unikatowy produkt, całkowicie debiutujący w lodowej palecie smaków - zapowiada nadawca.

Przez cały sezon, do końca sierpnia br., lody Smak Radia będą dostępne w wybranych lodziarniach Bosko na terenie Lublina: w Domku Saskim u zbiegu Krakowskiego Przedmieścia i ulicy Lipowej, w lodziarni Bosko na deptaku naprzeciwko ratusza i w Centrum Handlowym Leclerc na ulicy Tomasza Zana.

Na antenie Polskiego Radia Lublin, przez cały okres wakacyjny, można zgarnąć rodzinne vouchery do lodziarni. - Vouchery pozwolą każdemu szczęśliwcowi na otrzymanie 8 bezpłatnych porcji lodów - smak wybrać można według uznania. Słuchaj konkursów na antenie, rozwiąż zadanie konkursowe i idź na lody - zachęca nadawca.
 
Polskie Radio Lublin i Lody Bosko wprowadzili na rynek lody Smak Radia, foto: Lody Bosko
Polskie Radio Lublin i Lody Bosko wprowadzili na rynek lody Smak Radia, foto: Lody Bosko
Polskie Radio Lublin i Lody Bosko wprowadzili na rynek lody Smak Radia, foto: Polskie Radio Lublin
Polskie Radio Lublin i Lody Bosko wprowadzili na rynek lody Smak Radia, foto: Polskie Radio Lublin


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...