reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Szpital dla kotów” w lipcu w Nat Geo People

dodano: 2022-06-20 06:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company/satkurier.pl

Nat Geo People W lipcu br. kanał Nat Geo People poleca swoim widzom szczególnie brytyjski program „Szpital dla kotów” („Cat Hospital”), którego producentami są Cornelia Street Productions Ltd i M3TV, a dystrybutorem jest Flame. Widzowie poznają codzienną pracę Clare Meadem i jej zespołu, który tworzą Breena Cass, Aisling O' Keeffe, Rachel Callahan i Chloe Gibson. Odcinki 1. i 2. sezonu 1. tego programu wyemitowane zostaną premierowo w czwartek, 21 lipca br. o godz. 18:00. 1. seria składa się z 6 odcinków.

Nat Geo People


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W lipcu br. na antenie kanału Nat Geo People w serii „Szpital dla kotów” (premiera w czwartek, 21 lipca br. o godzinie 18:00) wszystkie siły skierowane będą na udzielanie pomocy kotkom w opresji.

W Europie powstaje coraz więcej placówek zajmujących się leczeniem tylko jednego gatunku zwierząt. Tak jest w irlandzkim Cork, gdzie działa wyspecjalizowany szpital dla kotów. W sześcioodcinkowej serii widzowie poznają codzienną pracę Clare Meadem i jej zespołu, którzy każdego dnia spotykają się z zaskakującymi przypadkami chorób. Bohaterami lipcowych odcinków będą Cooper, bezdomny kot z paskudną raną łapy, czy Vader, bezwłosy sfinks, borykający się z bolesnymi problemami dermatologicznymi.
 
Breena Cass, Aisling O' Keeffe, Rachel Callahan, Clare Meade i Chloe Gibson w programie „Szpital dla kotów”, foto: Cornelia Street Productions Ltd
Breena Cass, Aisling O' Keeffe, Rachel Callahan, Clare Meade i Chloe Gibson w programie „Szpital dla kotów”, foto: Cornelia Street Productions Ltd


„Szpital dla kotów” - sezon 1., emisja w czwartki (od 21 lipca 2022 roku) o godz. 18:00 w Nat Geo People.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...