reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Najpiękniejsze melodie na lato w Radiu Pogoda

dodano: 2022-06-28 10:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Urlop nad morzem, miejscy bohaterowie i wspomnienia beztroskich czasów - to przewodnie tematy wakacyjnej ramówki Radia Pogoda (Agora). Przez całe lato 2022 roku słuchacze stacji będą mogli wziąć udział nie tylko w konkursach, ale też w potańcówkach („Potańcówka na początek lata” i „Potańcówka Radia Pogoda”), a na antenie usłyszą dodatkowo rozmowy z gośćmi i fragmenty audiobooków. „Turniej miast” (sezon 3.), „Pogodny poranek Radia Pogoda”, „Kultowe wakacje z czasów PRL”, „Fundusz Wczasów Pogodowych” (sezon 6.), „Pocztówka z wakacji” i „Wakacyjna powieść” („Powieść Radia Pogoda”) to propozycje Radia Pogoda na lato br.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lato 2022 roku w ofercie Radia Pogoda:

Motywem przewodnim wakacji w Radiu Pogoda po raz drugi jest piosenka Haliny Kunickiej „Lato, lato, lato czeka”, wybrana w specjalnym plebiscycie przez słuchaczy stacji. Od poniedziałku, 27 czerwca br. rozgłośnia nadaje program według wakacyjnej ramówki.

Dodatkowo Radio Pogoda rozpoczęło wakacyjny czas specjalną „Potańcówką na początek lata”, organizowaną w piątek, 24 czerwca br. w Krakowie z Krakowskim Forum Kultury (KFK). To także początek wakacyjnej współpracy stacji i Krakowskiego Forum Kultury.

Na czas wakacji, po dwuletniej przerwie, na antenę Radia Pogoda powróci „Turniej miast”. Będzie to trzecia edycja konkursu, w którym mieszkańcy miast nadawania Radia Pogoda powalczą o potańcówkę w swojej miejscowości (więcej tutaj). Turniej realizowany będzie na antenie w „Pogodnym poranku Radia Pogoda” (więcej tutaj), zaś o „Kultowych wakacjach z czasów PRL” opowie słuchaczom codziennie o godzinie 12:30 Zygmunt Chajzer (więcej tutaj).

Na antenę Radia Pogoda wróci też „Fundusz Wczasów Pogodowych”, dzięki któremu w te wakacje stacja wyśle swoich słuchaczy wraz z osobami towarzyszącymi na urlop do Gdyni. Do zabawy tradycyjnie będzie można zgłaszać się poprzez stronę internetową, a finałów słuchać codziennie o godzinie 14:30 (więcej tutaj)

W programie rozgłośni nie zabraknie też latem br. poleceń turystycznie miejsc - także tych nieoczywistych, które warto odwiedzić w Polsce. Audycja „Pocztówka z wakacji” pojawi się na antenie o godzinie 16:30.

Jak zapowiada nadawca, Radio Pogoda w wakacje nie zrezygnuje również z audiobooków i przedstawiania słuchaczom wyjątkowych gości. Letnie wieczory w Radiu Pogoda zarezerwowane są dla „Wakacyjnej powieści” (więcej tutaj), wywiadów z gwiazdami i piątkowej „Potańcówki Radia Pogoda” z najpiękniejszymi melodiami na lato (więcej tutaj).

Ramówkę stacji wzbogacą treści publikowane na stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu Radia Złote Przeboje na portalu społecznościowym Facebook.

Wakacyjna ramówka Radia Pogoda jest promowana na antenie rozgłośni, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu na portalu społecznościowym Facebook.
 
Najpiękniejsze melodie na lato w Radiu Pogoda, foto: Agora
Najpiękniejsze melodie na lato w Radiu Pogoda, foto: Agora
„Fundusz wczasów pogodowych” w Radiu Pogoda, foto: Agora
„Fundusz wczasów pogodowych” w Radiu Pogoda, foto: Agora
„Fundusz wczasów pogodowych” w Radiu Pogoda, foto: Agora
„Fundusz wczasów pogodowych” w Radiu Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...