reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Isa Soares Tonight” w CNN International

dodano: 2022-07-01 15:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

CNN International „Isa Soares Tonight” Isa Soares CNN International zapowiada nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona „Emmy” dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji w poniedziałek, 4 lipca br. i będzie nadawany w regionie EMEA (Europe, Middle East, Africa/Europa, Bliski Wschód i Afryka) „na żywo” z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET. CNN International wprowadza również zmiany w paśmie porannym, uruchamiając „CNN Newsroom z Maxem Fosterem”.

CNN International „Isa Soares Tonight” Isa Soares


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pochodząca z Portugalii oraz biegle mówiąca po hiszpańsku korespondentka międzynarodowa i dziennikarka Isa Soares raportowała wydarzenia z Ameryki Łacińskiej i Europy Południowej. Odegrała także kluczową rolę w relacjach CNN z ataku militarnego Rosji na Ukrainę.

Jak zapowiada nadawca, w programie „Isa Soares Tonight” będą poruszane bieżące tematy ze światów polityki, biznesu i kultury. W wieczornym wydaniu dziennikarze CNN porozmawiają również z ekspertami, aby ułatwić widzom zrozumienie wydarzeń kształtujących naszą teraźniejszość i naszą przyszłość.

- Przez ponad 20 lat miałam przywilej rzucać światło na istotne dla ludzkości wydarzenia, relacjonować trud i poświęcenia, towarzyszące jednym z najbardziej chwytających za serce historiom naszych czasów - mówi Isa Soares. - Od Wenezueli przez Kolumbię i Hiszpanię, po Ukrainę, podróżowałam po świecie, aby oddać głos tym, których nie słychać. W programie „Isa Soares Tonight” nadal będę pociągać do odpowiedzialności rządzących i kształtować uczciwe, mądre i dogłębne dziennikarstwo w czasach wielkiej niepewności i podziałów - dodaje.


CNN International wprowadza również zmiany w paśmie porannym, uruchamiając „CNN Newsroom z Maxem Fosterem”. Jak zapowiada nadawca, nadawany na całym świecie program o godzinie 10:00 CET zarówno w CNN International jak i CNN/US, „CNN Newsroom” będzie bazował na doświadczeniu Fostera w relacjonowaniu najważniejszych wydarzeń w Wielkiej Brytanii i całej Europie oraz jego ekskluzywnym dostępie do najgłośniejszych nazwisk w europejskiej polityce i europejskiej kulturze (więcej tutaj).

- Wraz ze startem „Isa Soares Tonight” i przeniesieniem „CNN Newsroom z Maxem Fosterem”, w centrum naszej odświeżonej porannej i wieczornej ramówki stawiamy europejskich widzów - mówi Meara Erdozain, starsza wiceprezeska do spraw programowych CNN International. - Isa i Max są wyjątkowymi, doświadczonymi dziennikarzami z oryginalnym spojrzeniem na historie, które przemawiają do widzów w Europie i poza nią. Ich ciepły, angażujący styl i empatyczne opowiadanie historii pomogą przeprowadzić widzów przez kluczowe informacje dnia - dodaje.


Program „Isa Soares Tonight” w kanale CNN International zadebiutuje w poniedziałek, 4 lipca br.
 
Isa Soares poprowadzi program „Isa Soares Tonight”, foto: John Hooper/Cable News Network Inc.
Isa Soares poprowadzi program „Isa Soares Tonight”, foto: John Hooper/Cable News Network Inc.
Max Foster poprowadzi program „CNN Newsroom z Maxem Fosterem”, foto: John Hooper/Cable News Network Inc.
Max Foster poprowadzi program „CNN Newsroom z Maxem Fosterem”, foto: John Hooper/Cable News Network Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...