reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nie będzie oryginalnych produkcji z Polski dla HBO Max

dodano: 2022-07-05 10:28 | aktualizacja: 2022-07-05 12:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HBO Max/satkurier.pl

HBO Max HBO Max nie będzie już produkować oryginalnych treści w krajach skandynawskich, Europie Środkowej (w tym Polsce), a także Holandii i Turcji. Usunie też część produkcji oryginalnych ze swojej platformy streamingowej, aby móc sprzedawać licencje innym podmiotom. Jest to efekt przeglądu oferty programowej HBO Max w ramach prac Warner Bros. Discovery nad połączeniem HBO Max i discovery+ w jedną globalną platformę streamingową. Co istotne, na wspomnianych rynkach produkcje lokalne nadal będą zamawiane, dla kanałów linearnych Warner Bros. Discovery.

HBO Max


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

W ramach dalszych prac nad połączeniem HBO Max i discovery+ w jedną globalną platformę streamingową prezentującą szeroki zakres treści z całego Warner Bros. Discovery, trwa przegląd aktualnej oferty programowej dotychczasowych serwisów.

Częścią tego procesu jest decyzja o usunięciu z HBO Max części produkcji oryginalnych, a także zaprzestaniu dalszych prac nad lokalnymi produkcjami oryginalnymi HBO Max w krajach skandynawskich i Europie Środkowej. Dotyczy to także wstrzymania rozpoczętych w ubiegłym roku projektów na najnowszych terytoriach – w Holandii i Turcji.

Zaangażowanie firmy na rynkach HBO Max nie ulega zmianie. Projekty lokalne nadal będą zamawiane dla kanałów linearnych Warner Bros. Discovery we wspomnianych regionach i nadal będą nabywane lokalne treści produkowane przed strony trzecie z myślą o udostępnieniu ich w serwisach streamingowych

- przekazała satkurier.pl Agnieszka Niburska, PR Director CE w HBO Max EMEA.

HBO Max to platforma streamingowa oferująca użytkownikom produkcje Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz wiele innych filmów i seriali. W Polsce jest dostępna od 8 marca br. (zastąpiła dotychczasowy serwis HBO GO). Cena miesięcznej subskrypcji wynosi 29,99 zł miesięcznie. Na koniec marca br. liczba subskrybentów HBO Max i HBO na rynkach międzynarodowych, czyli poza Stanami Zjednoczonymi, wyniosła 28,2 mln.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...