reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Prime Show MMA 2: Kosmos w Polsat Box i Polsat Box Go [wideo]

dodano: 2022-07-07 16:08 | aktualizacja: 2022-07-07 16:57
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa Polsat Plus

Prime Show MMA 2: Kosmos Polsat Box Abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go mogą już zamawiać dostęp do drugiej edycji gali Prime Show MMA 2: Kosmos, która odbędzie się w sobotę, 9 lipca br. w Gdynia Arenie. W klatce pojawią się m.in.: Soroko, Stifler, Bombardier, a w walce wieczoru rękawice skrzyżują Norman „Stormin” Parke i Grzegorz „Szuli” Szulakowski.

www.facebook.com/primeshowmma
Prime Show MMA 2: Kosmos


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydarzenie będzie dostępne wyłącznie w ramach usługi „pay-per-view” (PPV), w cenie 35 zł. W Polsat Box będzie można je obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, dzięki któremu otrzymamy możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze i urządzeniach mobilnych. Transmisja gali Prime Show MMA 2: Kosmos rozpocznie się o godzinie 19:45.

W karcie walk Prime Show MMA 2: Kosmos organizatorzy zaplanowali aż dwanaście pojedynków. Walką wieczoru będzie pojedynek byłych zawodników KSW: północnoirlandzkiej gwiazdy MMA Normana „Stormina” Parkego z byłym mistrzem w TFL w wadze lekkiej Grzegorzem „Szuli” Szulakowskim.

Na gali dojdzie do pojedynku senegalskiego zawodnika mieszanych sztuk walki w wadze super ciężkiej Sergine „Bombardiera” Ousmana Dia ze znanym z udziału w „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Panów dzieli ponad 50 kilogramów wagi.
W klatce swoje umiejętności pokażą również panie – Dominika Rybak podejmie Klaudię „Klaudusiek” Kapuśniak.

Były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej Marcin „Polish Zombie” Wrzosek skrzyżuje rękawice z debiutantem znanym jako ochroniarz „Oszusta z Tindera” Piotrem Kałuskim. Kontrowersyjny Adam Soroko, który przebojem wdarł się na scenę freak fightów, stanie naprzeciw jednego z uczestników „Love Island” Pawła „Tyboriego” Tyburskiego.

Równie ciekawie zapowiadają się pojedynki pomiędzy Michałem „Bagietką” Gorzelańczykiem i Janem „Pacio” Pateckim czy Jasiem Kapelą i Konradem „Skolimem” Skolimowskim.

Swoje umiejętności pokaże trener personalny Maciej Rataj w starciu z popularnym twórcą internetowym Mikołajem „Vandalem” Rdzankiem, a także Jakub „Hecman” Rygiel i Dawid „Ambro” Ambroziak.

Mateusz „Milu” Mil z 4. edycji „Hotelu Paradise” podejmie polskiego tenisistę i trenera, uczestnika kilku reality show Mikołaja Jędruszczaka.
W oktagonie zmierzą się także znani youtuberzy: Sebastian „Ztrolowany” Nowak i Marcin „Mielonidas” Makowski.

Wydarzenie otworzy pojedynek Mateusza „Tarzana” Leśniaka z Kacprem „Kajmano” Kabarą.

Podczas gali Popek zagra koncert z DJ-em Claysteerem, a wspólnie z Dominikiem Abusem skomentuje galę w Strefie Cringe’u.

Gala Prime Show MMA 2: Kosmos dla abonentów Polsat Box

Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do gali w cenie 35 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala Prime Show MMA 2: Kosmos online w Polsat Box Go

Galę Prime Show MMA 2: Kosmos internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. Wydarzenie w cenie 35 zł będzie dostępne na komputerach na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk

Norman „Stormin” Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski – walka wieczoru
Damian „Stifler” Zduńczyk vs Sergine „Bombardier” Ousmane Dia
Dominika Rybak vs Klaudia „Klaudusiek” Kapuśniak
Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski
Adam Soroko vs Paweł „Tybori” Tyburski
Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan „Pacio” Patecki
Jaś Kapela vs Konrad „SKOLIM” Skolimowski
Maciej Rataj vs Mikołaj „Vandalek” Rdzanek
Jakub „Hecman” Rygiel vs Dawid „Ambro” Ambroziak
Mateusz „Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Marcin „Mielonidas” Makowski
Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Kacper „Kajmano” Kabara
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...