reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Inni ludzie” w ofercie serwisu VOD Canal+

dodano: 2022-07-12 18:17 | aktualizacja: 2022-07-12 19:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Warner Bros. Poland Canal+ Polska „Inni ludzie” Od poniedziałku, 18 lipca br. widzowie usługi VOD Premiery CANAL+ będą mogli oglądać polski film „Inni ludzie”. Jego producentem jest Madants, koproducentami są CANAL+ Polska, Moderator Inwestycje, Film Produkcja, Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy i Abstraction Plan, przy współpracy produkcyjnej Warner Bros. Poland i Alcatraz Films, wsparcia finansowego udzielili Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, a dystrybutorem jest Warner Bros. Poland. Występują Magdalena Koleśnik, Sonia Bohosiewicz, Beata Kawka, Sebastian Fabijański, Jacek Beler i Marek Kalita.

Warner Bros. Poland Canal+ Polska „Inni ludzie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Inni ludzie” to hipnotyzująca opowieść o desperackim poszukiwaniu miłości. Historia warszawiaków uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina, nieustającego szumu mediów społecznościowych i nieciekawej pracy. Ludzi żyjących w szarej codzienności, którzy z braku nadziei sięgają po narkotyki i nałogowo zażywają antydepresanty. Wszystko to w rytmie polskiego rapu.

Autorką scenariusza i reżyserką filmu „Inni ludzie” jest Aleksandra Terpińska, a za zdjęcia odpowiadał Bartosz Bieniek. W obsadzie znaleźli się Magdalena Koleśnik, Sonia Bohosiewicz, Beata Kawka, Sebastian Fabijański, Jacek Beler i Marek Kalita.

Dodajmy, że film „Inni ludzie” pojawił się w kinach w piątek, 18 marca 2022 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Jacek Beler na plakacie promującym kinową emisję filmu „Inni ludzie”, foto: Warner Bros. Poland
Jacek Beler na plakacie promującym kinową emisję filmu „Inni ludzie”, foto: Warner Bros. Poland


„Inni ludzie” - emisja (od 18 lipca 2022 roku) w serwisie Premiery CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...