reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Adrian Olek w Viaplay. Przeszedł z Canal+ Sport

dodano: 2022-07-12 17:45 | aktualizacja: 2022-07-15 14:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Adrian Olek Viaplay Adrian Olek dołączył do grona dziennikarzy Viaplay w Polsce. Będzie komentował m.in. mecze Premier League, której nowy sezon wystartuje już 5 sierpnia. Dotychczas, przez ostatnie cztery lata Adrian Olek pracował w CANAL+ Sport, komentując mecze nie tylko ligi angielskiej, lecz także PKO BP Ekstraklasy, prowadząc studia czy rozmawiając z gwiazdami Premier League.

Viaplay
Adrian Olek Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adrian Olek o odejściu z CANAL+ Sport poinformował w połowie czerwca br.
 
Jak zapewnia dziennikarz, będzie go można usłyszeć trochę wcześniej niż podczas Premier League. Prawdopodobnie skomentuje w Viaplay w drugiej połowie lipca któryś z meczów towarzyskich z udziałem angielskich klubów. Aktualizacja: Będzie to spotkanie Liverpool FC - Crystal Palace, z Dawidem Szymczakiem.

Dodajmy, że Viaplay poinformował też o dołączeniu do zespołu komentatorów Przemysława Pełki. Również ten dziennikarz zostanie zaangażowany przy meczach Premier League.

Niewykluczone, że w najbliższym czasie o swoich dalszych planach zawodowych poinformują także Paweł Grabowski i Michał Gutka, którzy odeszli z CANAL+ z końcem maja br. Z kolei Rafał Nahorny, Przemysław Rudzki i Andrzej Twarowski potwierdzili już, że pozostaną w CANAL+.

Premier League w Viaplay na pewno komentować będą Piotr Domagała i Rafał Wolski, którzy przeszli z CANAL+ do Viaplay już przed rokiem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...