reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adrian Olek w Viaplay. Przeszedł z Canal+ Sport

dodano: 2022-07-12 17:45 | aktualizacja: 2022-07-15 14:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Adrian Olek Viaplay Adrian Olek dołączył do grona dziennikarzy Viaplay w Polsce. Będzie komentował m.in. mecze Premier League, której nowy sezon wystartuje już 5 sierpnia. Dotychczas, przez ostatnie cztery lata Adrian Olek pracował w CANAL+ Sport, komentując mecze nie tylko ligi angielskiej, lecz także PKO BP Ekstraklasy, prowadząc studia czy rozmawiając z gwiazdami Premier League.

Viaplay
Adrian Olek Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adrian Olek o odejściu z CANAL+ Sport poinformował w połowie czerwca br.
 
Jak zapewnia dziennikarz, będzie go można usłyszeć trochę wcześniej niż podczas Premier League. Prawdopodobnie skomentuje w Viaplay w drugiej połowie lipca któryś z meczów towarzyskich z udziałem angielskich klubów. Aktualizacja: Będzie to spotkanie Liverpool FC - Crystal Palace, z Dawidem Szymczakiem.

Dodajmy, że Viaplay poinformował też o dołączeniu do zespołu komentatorów Przemysława Pełki. Również ten dziennikarz zostanie zaangażowany przy meczach Premier League.

Niewykluczone, że w najbliższym czasie o swoich dalszych planach zawodowych poinformują także Paweł Grabowski i Michał Gutka, którzy odeszli z CANAL+ z końcem maja br. Z kolei Rafał Nahorny, Przemysław Rudzki i Andrzej Twarowski potwierdzili już, że pozostaną w CANAL+.

Premier League w Viaplay na pewno komentować będą Piotr Domagała i Rafał Wolski, którzy przeszli z CANAL+ do Viaplay już przed rokiem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...