reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Festiwal Kabaretu Koszalin 2022” w telewizji Polsat

dodano: 2022-07-21 01:11 | aktualizacja: 2022-07-21 10:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat TVP2 TVP 2 Dwójka „Festiwal Kabaretu Koszalin” W sobotę, 30 lipca br. o godz. 20:00 w Koszalinie, w Amfiteatrze, odbędzie się „Festiwal Kabaretu Koszalin”, zatytułowany „Wakacje all incluSyf”. Będzie to 27. edycja tego widowiska. Transmisję z tego wydarzenia pokaże telewizja Polsat. Wystąpią Wojciech Kamiński, Kabaret Jurki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Chyba, Kabaret z Konopi, Kabaret Rak, Koń Polski i Orkiestra Biała Kiełbasa Tomasza Krezymona. Dodajmy, że w poprzednich latach kabareton ten transmitowały stacje TVP2 i Polsat.

Polsat TVP2 TVP 2 Dwójka „Festiwal Kabaretu Koszalin”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Impreza

Jak zapowiada nadawca, impreza pod hasłem „Wakacje all incluSyf”. Motyw przewodni wieczoru pełnego humoru to scenki w recepcji nadmorskiego pensjonatu Rajska Plaża. Na scenie pojawią się między innymi Wojciech Kamiński, Kabaret Jurki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Chyba, Kabaret z Konopi, Kabaret Rak, Orkiestra Biała Kiełbasa Tomasza Krezymona oraz gospodarze - Koń Polski. 27. „Festiwal Kabaretu Koszalin” odbędzie się w sobotę, 30 lipca br. o godzinie 20:00 - transmisja w Polsacie.

Jak wakacje to tylko nad polskim morzem

Pensjonat Rajska Plaża reklamuje się jako dom wypoczynkowy nad morzem. W internecie spragnieni odpoczynku turyści znajdują informację, że do plaży jest tylko piętnaście minut, ale samochodem. W rzeczywistości od błogiego wypoczynku dzieli ich „tylko” 25 kilometrów. Na miejscu okazuje się także, że to nie jedyna niespodzianka, która na nich czeka. Widok na morze dotyczy fototapety, która znajduje się na ścianie recepcji. A sama recepcja pełni również funkcję baru, w którym za kosmiczne ceny można kupić smażone ryby, na przykład pangę złowioną w Wietnamie.

Gospodarze i ich goście

Kierownikiem pensjonatu jest Leszek Malinowski z kabaretu Koń Polski, a klientem Waldemar Sierański „Marian”, który chwilowo zmienia imię na Janusz, aby poznać tajemniczą nieznajomą Grażynę (w tej roli Maria Borzyszkowska). W recepcji pojawia się jednak Helena (Leszek Malinowski), żona Mariana, którą nowa znajomość męża doprowadza do furii. Do pensjonatu przyjeżdżają też inni goście, czyli kabarety, które przedstawiają swoje skecze i piosenki oraz scenki obyczajowe przeplatane akcentami politycznymi dotyczącymi inflacji oraz oszczędzania energii.

Jak zapowiada nadawca, zdecydowana większość skeczy prezentowanych w koszalińskim amfiteatrze to premiery, a hasło festiwalu to tradycyjnie: „Minuta śmiechu to dzień życia dłużej” (więcej tutaj).
 
Marek Litwin, Agnieszka Litwin-Sobańska „Marylka” i Przemysław Żejmo „Sasza” w programie „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”, foto: WBF
Marek Litwin, Agnieszka Litwin-Sobańska „Marylka” i Przemysław Żejmo „Sasza” w programie „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”, foto: WBF


„Festiwal Kabaretu Koszalin 2022” - transmisja w sobotę, 30 lipca 2022 roku o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...