reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Festiwal Kabaretu Koszalin 2022” w telewizji Polsat

dodano: 2022-07-21 01:11 | aktualizacja: 2022-07-21 10:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat TVP2 TVP 2 Dwójka „Festiwal Kabaretu Koszalin” W sobotę, 30 lipca br. o godz. 20:00 w Koszalinie, w Amfiteatrze, odbędzie się „Festiwal Kabaretu Koszalin”, zatytułowany „Wakacje all incluSyf”. Będzie to 27. edycja tego widowiska. Transmisję z tego wydarzenia pokaże telewizja Polsat. Wystąpią Wojciech Kamiński, Kabaret Jurki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Chyba, Kabaret z Konopi, Kabaret Rak, Koń Polski i Orkiestra Biała Kiełbasa Tomasza Krezymona. Dodajmy, że w poprzednich latach kabareton ten transmitowały stacje TVP2 i Polsat.

Polsat TVP2 TVP 2 Dwójka „Festiwal Kabaretu Koszalin”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Impreza

Jak zapowiada nadawca, impreza pod hasłem „Wakacje all incluSyf”. Motyw przewodni wieczoru pełnego humoru to scenki w recepcji nadmorskiego pensjonatu Rajska Plaża. Na scenie pojawią się między innymi Wojciech Kamiński, Kabaret Jurki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Chyba, Kabaret z Konopi, Kabaret Rak, Orkiestra Biała Kiełbasa Tomasza Krezymona oraz gospodarze - Koń Polski. 27. „Festiwal Kabaretu Koszalin” odbędzie się w sobotę, 30 lipca br. o godzinie 20:00 - transmisja w Polsacie.

Jak wakacje to tylko nad polskim morzem

Pensjonat Rajska Plaża reklamuje się jako dom wypoczynkowy nad morzem. W internecie spragnieni odpoczynku turyści znajdują informację, że do plaży jest tylko piętnaście minut, ale samochodem. W rzeczywistości od błogiego wypoczynku dzieli ich „tylko” 25 kilometrów. Na miejscu okazuje się także, że to nie jedyna niespodzianka, która na nich czeka. Widok na morze dotyczy fototapety, która znajduje się na ścianie recepcji. A sama recepcja pełni również funkcję baru, w którym za kosmiczne ceny można kupić smażone ryby, na przykład pangę złowioną w Wietnamie.

Gospodarze i ich goście

Kierownikiem pensjonatu jest Leszek Malinowski z kabaretu Koń Polski, a klientem Waldemar Sierański „Marian”, który chwilowo zmienia imię na Janusz, aby poznać tajemniczą nieznajomą Grażynę (w tej roli Maria Borzyszkowska). W recepcji pojawia się jednak Helena (Leszek Malinowski), żona Mariana, którą nowa znajomość męża doprowadza do furii. Do pensjonatu przyjeżdżają też inni goście, czyli kabarety, które przedstawiają swoje skecze i piosenki oraz scenki obyczajowe przeplatane akcentami politycznymi dotyczącymi inflacji oraz oszczędzania energii.

Jak zapowiada nadawca, zdecydowana większość skeczy prezentowanych w koszalińskim amfiteatrze to premiery, a hasło festiwalu to tradycyjnie: „Minuta śmiechu to dzień życia dłużej” (więcej tutaj).
 
Marek Litwin, Agnieszka Litwin-Sobańska „Marylka” i Przemysław Żejmo „Sasza” w programie „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”, foto: WBF
Marek Litwin, Agnieszka Litwin-Sobańska „Marylka” i Przemysław Żejmo „Sasza” w programie „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”, foto: WBF


„Festiwal Kabaretu Koszalin 2022” - transmisja w sobotę, 30 lipca 2022 roku o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...