reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Startują Event Channel z Premier League i Bundesligą

dodano: 2022-08-05 05:59 | aktualizacja: 2022-08-05 19:39
autor: Łukasz Knapik / Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Premier League CANAL+ Viaplay W piątek, 5 sierpnia wystartowały okazjonalne kanały Event Channel, będące wspólnym projektem CANAL+ Polska i Viaplay Group. Aktualnie w ich miejscu nadawana jest plansza z napisem „Zapraszamy na transmisję”. Dostęp do nadawanych w streamingu kanałów Event Channel mają satelitarni abonenci platformy CANAL+ posiadający pakiet CANAL+. W Event Channel widzowie znajdą transmisje na żywo meczów piłkarskich lig - angielskiej (Premier League) oraz niemieckiej (Bundesliga).

CANAL+/satkurier.pl
CANAL+ zapraszamy na transmisję


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że w ramach porozumienia spółka CANAL+ Polska nabyła od Viaplay Group sublicencję na pokazywanie 2 meczów każdej kolejki Premier League. Dotyczy to trzech sezonów - od 2022/23 do 2024/25. Mecze będą dostępne w kanałach z portfolio CANAL+ Polska, takich jak CANAL+ Premium czy CANAL+ Sport.

To jednak nie wszystko - od 5 sierpnia do końca września br. klienci satelitarni platformy CANAL+ posiadający pakiet CANAL+ (nie dotyczy oferty wspólnej Orange TV i CANAL+ Polska) otrzymają bezpłatny dostęp w ramach tak zwanego otwartego okna także do wszystkich pozostałych meczów Premier League i trzech meczów Bundesligi. Będą one dostępne zarówno przez serwis internetowy CANAL+ online (który jest bezpłatnym rozszerzeniem oferty satelitarnej, dającym dostęp do wykupionych kanałów i kolekcji poprzez aplikację na urządzenia mobilne, przez stronę www, lub aplikacje na smart TV), jak również na dekoderach 4K UltraBox+ (więcej tutaj). Transmisje będą dostępne wyłącznie w streamingu - Event Channel nie będą dostępne przez satelitę.

W dekoderach 4K UltraBox+ kanały Event Channel zajmują pozycje od 981 do 987 (konieczne jest podłączenie dekodera do Internetu i ewentualnie restart dekodera, jeśli kanały nie zameldowały się na liście).

Zobacz plany transmisji 1. kolejek sezonu 2022/2023 - Bundesligi (więcej tutaj) i Premier League (więcej tutaj). Transmisje będą dostępne z komentarzem dziennikarzy i ekspertów serwisu Viaplay.
 
Plansza na kanałach Event Channel w CANAL+


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...