reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

21. urodziny TVN24

dodano: 2022-08-09 09:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN24.pl/satkurier.pl

TVN24 logo małe granat 360px Już od 21 lat telewizja TVN24 przekazuje informacje całą dobę, siedem dni w tygodniu. Pierwszy serwis informacyjny, wyemitowany 9 sierpnia 2001 roku, poprowadziła Anita Werner. Dziś telewizja TVN24 nadawana jest w rozdzielczości HD i jest powszechnie dostępna w ofertach platform satelitarnych oraz sieci kablowych i IPTV.

Anita Werner, fot. tvn24.pl
TVN24 Anita Werner start 9 sierpnia 2001 roku tvn24.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dokładnie 21 lat temu w południe na antenie TVN24 wyemitowany został pierwszy serwis informacyjny, który poprowadziła Anita Werner. - Wtedy nie przypuszczałam, jak ważny będzie to moment dla mnie osobiście i że w tamtej chwili zaczynała się moja wielka zawodowa przygoda - opowiadała Werner w ubiegłym roku, kiedy stacja obchodziła swoje 20-lecie.

TVN24 był pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej całodobowym kanałem informacyjnym. - Wymyśliliśmy pewien koncept działania stacji informacyjnej na polskim rynku. TVN24 powstał dzięki wizjonerstwu samych założycieli, którzy uwierzyli, że tego typu przedsięwzięcie jest potrzebne, ale także dzięki temu, że przez te lata wiele setek dziennikarzy wkładało w tę stację tak bardzo dużo wysiłku - mówił Michał Samul, redaktor naczelny stacji, z okazji jej 20-lecia w ubiegłym roku.

To w TVN24 rozbłysły takie osobowości, jak śp. Grzegorz Miecugow, Justyna Pochanke, Anita Werner, Andrzej Morozowski, Małgorzata Łaszcz, Marta Kuligowska, Piotr Marciniak, Maciej Knapik czy Brygida Grysiak i Anna Jędrzejowska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...