reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

21. urodziny TVN24

dodano: 2022-08-09 09:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN24.pl/satkurier.pl

TVN24 logo małe granat 360px Już od 21 lat telewizja TVN24 przekazuje informacje całą dobę, siedem dni w tygodniu. Pierwszy serwis informacyjny, wyemitowany 9 sierpnia 2001 roku, poprowadziła Anita Werner. Dziś telewizja TVN24 nadawana jest w rozdzielczości HD i jest powszechnie dostępna w ofertach platform satelitarnych oraz sieci kablowych i IPTV.

Anita Werner, fot. tvn24.pl
TVN24 Anita Werner start 9 sierpnia 2001 roku tvn24.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dokładnie 21 lat temu w południe na antenie TVN24 wyemitowany został pierwszy serwis informacyjny, który poprowadziła Anita Werner. - Wtedy nie przypuszczałam, jak ważny będzie to moment dla mnie osobiście i że w tamtej chwili zaczynała się moja wielka zawodowa przygoda - opowiadała Werner w ubiegłym roku, kiedy stacja obchodziła swoje 20-lecie.

TVN24 był pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej całodobowym kanałem informacyjnym. - Wymyśliliśmy pewien koncept działania stacji informacyjnej na polskim rynku. TVN24 powstał dzięki wizjonerstwu samych założycieli, którzy uwierzyli, że tego typu przedsięwzięcie jest potrzebne, ale także dzięki temu, że przez te lata wiele setek dziennikarzy wkładało w tę stację tak bardzo dużo wysiłku - mówił Michał Samul, redaktor naczelny stacji, z okazji jej 20-lecia w ubiegłym roku.

To w TVN24 rozbłysły takie osobowości, jak śp. Grzegorz Miecugow, Justyna Pochanke, Anita Werner, Andrzej Morozowski, Małgorzata Łaszcz, Marta Kuligowska, Piotr Marciniak, Maciej Knapik czy Brygida Grysiak i Anna Jędrzejowska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...