reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stars.TV zwiększa zasięg

dodano: 2022-08-11 10:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

STARS.TV nowe logo 2022 Mariusz Wójcicki, dyrektor STARS.TV, poinformował w mediach społecznościowych, że od września br. STARS.TV będzie dostępny w ramach eksperymentalnych multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej. Dotyczy to Warszawy, Gdańska, Katowic i Szczecina. Co więcej, STARS.TV jest od 9 sierpnia br. obecny w ofercie platformy streamingowej CANAL+ online.

STARS.TV
STARS.TV nowe logo 2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał muzyczny STARS.TV jest już dostępny drogą naziemną w ramach multipleksów lokalnych MUX L1, MUX L2, MUX L3 i MUX L4, odpowiednio z: Jeleniej Góry; Ornontowic i Rybnika; Częstochowy; Świdnicy i Wrocławia.
 
Od września ma być obecny także na testowych multipleksach w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Szczecinie. Operatorem w Katowicach i Szczecinie ma być MWE Networks Michała Winnickiego, a w Warszawie, Gdańsku spółka BCAST, w której większość udziałów posiada Cyfrowy Polsat. Przedstawiciel grupy MWE Networks poinformował na forum.satkurier.pl, że MUX w Katowicach będzie nadawany z wieżowca Stalexport, gdzie MWE ma już swój własny system nadawczy.

Aktualnie pozwolenia na emisje eksperymentalne posiada jedynie Telewizja Polska dla 48 lokalizacji w całej Polsce i TVS dla Katowic, który po przerwie wrócił 1 sierpnia. Dotychczasowe multipleksy testowe BCAST (w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu) i MWE Networks (w Katowicach i Szczecinie) zostały wyłączone ze względu na wygaśnięcie pozwoleń i nieprzedłużenie ich przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Mają one jednak powrócić już we wrześniu br. po wydaniu nowych decyzji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...