reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Love wstrzymał nadawanie

dodano: 2022-08-11 09:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Winogradzka Telewizja Kablowa/satkurier.pl

telewizja Love Jak poinformowała Winogradzka Telewizja Kablowa (WTVK) z Poznania, obecny na rynku od 2007 roku kanał Love wstrzymał nadawanie. - Informujemy, że z przyczyn niezależnych od operatora, nadawca kanału Love zaprzestał emisji swojego programu. W przypadku podjęcia przez nadawcę decyzji o zmianie treści lub wznowieniu programu, niezwłocznie poinformujemy o tym państwa osobnym komunikatem - czytamy w komunikacie operatora.

facebook.com/telewizjalove
telewizja Love facebook.com/telewizjalove


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Wedding TV rozpoczął nadawanie w Polsce w 2007 roku. W 2013 roku, decyzją nadawcy, stacja zmieniła nazwę na Love. W 2014 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (Love HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. W ofercie kanału widzowie znajdą programy rozrywkowe poświęcone miłości, ślubom czy weselom.

W 2013 roku kanał Love został wycofany z oferty platformy Cyfrowy Polsat (obecnie pod nazwą Polsat Box), a wraz z wyłączeniem sygnału satelitarnego stacji wstrzymano jej nadawanie, także w sieciach kablowych i IPTV. Po krótkim czasie kanał wznowił nadawanie, ale nie powrócił już do emisji satelitarnej. W 2014 roku stacja Love pojawiła się na liście platformy Cyfrowy Polsat, ale jak się okazało, był to zupełnie inny kanał od tego obecnego w sieciach kablowych i IPTV. Za tym na satelicie stała spółka Creamdove Limited, a za drugim firma 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. Oba kanały miały praktycznie bardzo podobne logotypy i bardzo podobne ramówki. Obaj nadawcy toczyli spór o prawa do stacji. Ostatecznie jeszcze w 2014 roku, po kilku miesiącach, kanał Love spółki Creamdove Limited zakończył nadawanie, a na rynku (w sieciach kablowych i IPTV, kanał nie powrócił do emisji satelitarnej) pozostała stacja Love firmy 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. (więcej tutaj).

Na razie nie wiadomo, czy obecnie kanał Love zakończył nadawanie, czy też chwilowo wstrzymał emisję. Dodajmy, że w ofercie Winogradzkiej Telewizji Kablowej stacja pojawiła się w 2015 roku (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...