reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wrzesień w Zoom TV pełen polskich produkcji

dodano: 2022-08-21 23:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV We wrześniu br. kanał telewizyjny Zoom TV poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje programowe jak „Złoty interes” (sezon 1.), „Gadżet show” (sezon 2.) i „Magia nagości. Polska” (sezon 3.).

Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, we wrześniu br. kanał Zoom TV uraczy widzów ramówką z zaskakującymi propozycjami lokalnych produkcji. Nowa seria „Złoty interes” ukaże kulisy sukcesu odważnych polskich przedsiębiorców, którzy zarobili fortunę na tak oryginalnych pomysłach, jak hodowla ślimaków czy produkcja trumien. Równie dużą śmiałością wykażą się uczestnicy trzeciej polskiej edycji randkowego widowiska „Magia nagości. Polska”. Tymczasem Kinga Zawodnik wyruszy w Polskę, aby po raz kolejny testować innowacyjne produkty w drugim sezonie „Gadżet show”.

Wrzesień 2022 roku w ofercie kanału Zoom TV:

„Złoty interes”
emisja: w piątki (od 2 września br.) o  20:00

Produkcja trumien, hodowla ślimaków czy weselny zespół disco polo z pewnością nie należą do pierwszych pomysłów, jakie przychodzą do głowy przy planowaniu własnego biznesu. Tymczasem te z pozoru szalone idee doprowadziły bohaterów serii „Złoty interes” do wielkiej fortuny. Widzowie poznają Polaków, którzy podjęli ryzyko i przekuli zaskakujące pomysły na biznes w sukces, często na skalę międzynarodową. W premierowych odcinkach oryginalnej produkcji Zoom TV widzowie poznają m.in. Zbigniewa Lindnera, który postanowił zmienić oblicze polskiego przemysłu funeralnego. Inspirując się taśmową produkcją samochodów zaczął myśleć o trumnach w podobny sposób i zamienił tartak teścia w masową linię produkcyjną - jak sam to określił - „drewnianych opakowań”. Obecnie jest jednym z największych producentów w Europie. Statystycznie co drugi żegnający się z tym światem Polak korzysta z trumny Zbigniewa Lindnera. Poza tym bohater programu zasłynął w branży pomysłem na oswojenie się z tematyką funeralną - co roku wydaje kalendarz ścienny z modelkami pozującymi do sesji, w której symboliczny element idei kreatywnej stanowią trumny. W serii dokumentalnej „Złoty interes” widzowie poznają też historię Ewy Sulej - anglistki, która szukając elastycznej, przyjemnej, a jednocześnie dochodowej pracy, zdecydowała się wślizgnąć do branży hodowlanej i założyć fermę ślimaków. Dziś wraz z mężem nie tylko hodują, skupują i eksportują tony ślimaków, ale i zaopatrują producentów farmaceutycznych i kosmetycznych w śluz o zaskakujących właściwościach upiększających. To przykład odważnych przedsiębiorców, którzy zamiast chować rogi i zamykać w skorupie, rozwinęli biznes w tempie dalekim od ślimaczego. O korzyściach płynących z realizacji niesztampowych pomysłów na biznes można się przekonać patrząc na auta, jakie parkują przed jednym z trzech domów innego bohatera serii, Łukasza Mikulskiego. Mustang VI, Ford Ranger, Volkswagen Arteon i Audi A7 to efekt podjętej w 2010 roku decyzji o założeniu góralskiego zespołu disco polo, który miał uświetniać wesela czy studniówki. Dziś Łukasz Mikulski prowadzi jedną z najbardziej rozchwytywanych okolicznościowych formacji muzycznych, a terminy w jego kalendarzu są zarezerwowane na dwa lata do przodu. W serii dokumentalnej „Złoty interes” widzowie poznają również: bursztynnika, hodowców alpak i rentiera. Ich świetnie prosperujące firmy stanowią efekt śmiałych działań i odważnych marzeń. Choć prezentowane w serii przedsiębiorstwa nie mogłyby się bardziej różnić, ich założycieli łączy tak naprawdę wiele - wszyscy są niezwykle pracowici, wytrwali i nie bali się zaryzykować dla realizacji pomysłu, w który wierzyli. Jak zapowiada nadawca, „Złoty interes” to porywający program pełen niesamowitych historii ludzi i inspirującego podejścia do życia - szczególnie teraz, kiedy każda złotówka jest na wagę złota. Program ten widzowie będą mogli zobaczyć przedpremierowo na platformie Filmbox+, na tydzień przed pierwszą emisją na antenie kanału Zoom TV.

„Gadżet show” 2
emisja: w niedziele (od 4 września br.) o 17:30

Kinga Zawodnik po raz kolejny bierze na warsztat najnowsze gadżety codziennego użytku, aby zweryfikować, które z nich rzeczywiście są przydatne. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, tym razem zespół jurorów oceniających przydatność produktu poszerza się o członków rodzin z polskich miast i wsi, z którymi Kinga Zawodnik testuje wybrane gadżety. To oni zadecydują, czy rozwiązania rzeczywiście znajdą zastosowanie w gospodarstwie domowym. Producenci zasypują nas wymyślnymi gadżetami, które w teorii mają ułatwić życie. Kinga Zawodnik po raz kolejny podejmie się weryfikacji tego, w jakim stopniu nasze życie zmieni się po nabyciu takich produktów jak np. pistolet do przepychania rur, golarka do pleców, bezprzewodowy blender czy opaska przeciw chrapaniu. Wiele z testowanych gadżetów z pewnością zainteresuje miłośników technologii, bo na liście sprawdzanych produktów znalazły się również między innymi przenośny generator słoneczny, samochodowy schładzacz do napojów i mini projektor Full HD. W każdym premierowym odcinku nowej serii „Gadżet show” prowadząca program zaprezentuje około 10 nowych, czasem zaskakujących i skomplikowanych, czasem prostych i pomysłowych gadżetów z różnych dziedzin życia. Rady Kingi Zawodnik urozmaicą relacje z rozpakowywania produktów oraz przydatne wskazówki, które w prosty sposób mogą ułatwić codzienne czynności (więcej tutaj).

„Magia nagości. Polska” 3
emisja: w piątki (od 16 września br.) o 23:00

Trzeci sezon polskiej edycji randkowego widowiska, którego uczestnicy zrzucają z siebie nie tylko maski, by stanąć twarzą w twarz z szansą na miłość. Jak zapewnia nadawca, w tym programie nie ma miejsca na uprzedzenia, podziały i nieśmiałość - w studiu „Magii nagości. Polska” można być tylko sobą. Uczestnicy programu kolejny raz staną przed wyborem kandydatki lub kandydata na randkę kierując się wyłącznie wyglądem ich nagich ciał. Tu szczęścia w miłości szukać będą single i singielki różnych orientacji seksualnych, różnych profesji i pochodzące z różnych środowisk. Wśród uczestników pojawią się zarówno osoby związane zawodowo ze sztuką, teatrem, nauką jak i przedsiębiorcy, opiekunki, tatuatorzy, a także piercer i antykwariuszka. Wśród wybierających będzie także pewna wyjątkowa seniorka. W najnowszym sezonie „Magii nagości. Polska” widzowie poznają m.in. 34-letniego projektanta wnętrz z Łodzi, 22-letnią biseksualną studentkę psychologii biznesu i reklamy z Warszawy, pasjonatkę scenopisarstwa oraz 36-letniego Astiana z Wrocławia, który na co dzień pracuje jako niania, a w wolnych chwilach oddaje się swojej pasji tańcząc high hills i wcielając się w rolę drag queen. Przewodniczką po świecie cielesności, tak jak w poprzednich edycjach programu, będzie Beata Olga Kowalska. Trzeci sezon „Magii nagości. Polska” widzowie będą mogli zobaczyć przedpremierowo na platformie Filmbox+, na tydzień przed pierwszą emisją na antenie kanału (więcej tutaj).
 
Beata Olga Kowalska w programie „Magia nagości. Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Beata Olga Kowalska w programie „Magia nagości. Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Beata Olga Kowalska w programie „Magia nagości. Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Beata Olga Kowalska w programie „Magia nagości. Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Kinga Zawodnik oraz traktory John Deere i opryskiwacze samojezdne John Deere w programie „Gadżet show”, foto: Materiały Dystrybutora
Kinga Zawodnik oraz traktory John Deere i opryskiwacze samojezdne John Deere w programie „Gadżet show”, foto: Materiały Dystrybutora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...