reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Pierwsza miłość” - nowe odcinki od 29.08 w telewizji Polsat

dodano: 2022-08-24 11:16
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Marysia i Wenerski Pierwsza miłość fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa Od 29 sierpnia br. codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w telewizji Polsat emitowane będą nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość”. A w nich: miłosny czworokąt, mrożący krew w żyłach thriller, rodzinne tajemnice i wielkie telewizyjne show. Szykuje się naprawdę mocny sezon kultowego serialu. Telewizja Polsat zaprasza do oglądania ulubionych wątków i bohaterów.

ATM Grupa/Telewizja Polsat
Pierwsza miłość Telewizja Polsat ATM Grupa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Pierwsza miłość” to najdłużej emitowany serial obyczajowy na antenie Polsatu i jeden z najdłużej prezentowanych seriali w Polsce.

Pierwszy odcinek został pokazany 4 listopada 2004 roku. To właśnie wtedy poznaliśmy Marysię Radosz, pochodzącą z Wadlewa studentkę medycyny, w której postać od początku wciela się Aneta Zając. Podobnie od pierwszego odcinka z tym serialem są związani: Aleksandra Zienkiewicz grająca Kingę, czy też Anna Ilczuk – odtwórczyni roli Emilki oraz Łukasz Płoszajski występujący w roli Artura.

Losy bohaterów „Pierwszej miłości” od 18 lat cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Co czeka bohaterów „Pierwszej miłości” w nowych odcinkach?
 
Przemysław Sadowski, Honorata Witańska, Aneta Zając i Łukasz Płoszajski - odtwórcy głównych ról w serialu „Pierwsza miłość”, fot. Telewizja Polsat

WENERSKI – MARYSIA – LAURA
Związek Marysi (Aneta Zając) i Wenerskiego (Przemysław Sadowski) staje się coraz poważniejszy. Wygląda na to, że końcu znalazła szczęście u boku przystojnego lekarza. Marysia stara się dzielić swój czas miedzy córkę, pracę i swoją nową miłość. Wenerski jest bardzo opiekuńczy i pomocny, ale jak się wkrótce okaże, nie tylko dla Marysi. Laura (Katarzyna Maciąg) po śmierci męża wpada w kłopoty, w dramatycznych okolicznościach traci również dom i pracę. Z kryzysu pomaga się jej podnieść nie kto inny, jak właśnie Wenerski, który znajduje dla niej nową posadę na uczelni i oferuje mieszkanie w swojej kawalerce. Marysia jest zaskoczona jego zaangażowaniem, ale stara się obdarzyć Jakuba zaufaniem. Wkrótce dochodzi też do dramatycznych wydarzeń w klinice, które na powrót wprowadzają w życie Marysi – Kacpra (Damian Kulec) i Michała (Wojciech Błach). Kacper nie jest jednak jej bratem. Czy to sprawi, że wcześniej stłumione uczucie odżyje na nowo? A może Marysia zamieszka znów z byłym mężem który będzie potrzebował jej pomocy?
 
Laura, Anka, Wenerski i Marysia w serialu „Pierwsza miłość”, fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa

KINGA – JANEK I DZIECI
Telewizyjny program Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) jest hitem stacji. Jej sukces jednak nie wszystkim się podoba. Jedna z koleżanek próbuje zająć jej miejsce. Kinga nie spodziewa się, że świat mediów może być tak brutalny i naiwnie pozwoli się zmanipulować, co zagrozi nie tylko jej posadzie w telewizji, ale ściągnie kłopoty również na Janka (Maciej Mikołajczyk). Kingę czekają również kłopoty w domu z dorastającym synem. Tomek (Oskar Wojciechowski) straci swoją pierwszą miłość i wejdzie w okres buntu.
 
Kinga w serialu „Pierwsza miłość”, fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa

ARTUR – DOROTA
Artur (Łukasz Płoszajski) i Dorota (Magdalena Wróbel) z różnym skutkiem starają się budować patchworkową rodzinę. Nie jest łatwo, a sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje, gdy przyjedzie do nich w odwiedziny Stasia (Maja Oświecińska). Dziewczynka będzie zazdrosna o maleńką siostrę, której ojciec poświęca tak dużo uwagi. Nie może znieść myśli, że Tosia dostaje coś, czego jej brakowało przez całe życie. Narastająca złość doprowadzi do tragedii. Stasia wyniesie małą Tosię z domu. Zanim zaalarmowani rodzice przybędą na miejsce, w którym została porzucona, okaże się że dziecko zniknęło!
 
Artur, Stasia, Dorota i Tosia w serialu „Pierwsza miłość”, fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa

FIRMA WEKSLERA
Sandra (Kamilla Baar), największy wróg Karola (Karol Strasburger), przyjeżdża na urlop do Wadlewa. Nie uchodzi to uwadze ekipy Wekslera. Karol prowadzi wewnętrzne śledztwo i wkrótce odkrywa zamiary swojej rywalki. Sandra chce stworzyć w Wadlewie sypialnię Wrocławia. Rozwścieczony Karol postanawia wyprzedzić Sandrę i ukraść jej pomysł. Żadne z nich nie zwraca uwagi na to, że ich plany doprowadzą do całkowitego zabetonowania Wadlewa. Mieszkańcy pod przewodnictwem Śmiałka (Paweł Okoński) i Emilki (Anna Ilczuk) postanawiają działać. Sytuację komplikuje fakt, że nie wszyscy w firmie Wekslera są negatywnie nastawieni do Sandry. Oskar (Filip Garłacz) spotyka się z Sandrą w sekrecie przed swoją dziewczyną Kaliną (Magdalena Wieczorek).
 
Karol i Roman w serialu „Pierwsza miłość”, fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa

JULITA I ANKA
Ania (Anna Pentz) przeżywa najtrudniejszy moment w swoim życiu. Straciła ojca, z którym była bardzo blisko. Anka stara się wspierać mamę w trudnym czasie, przestaje pojawiać się na uczelni i przeprowadza się do Laury (Katarzyna Maciąg). Laura próbując dowiedzieć się, dlaczego zginął jej mąż, ściąga na siebie kłopoty. W nocy pod ich dom, ktoś podkłada ogień.
W przeciwieństwie do Ani, Julita (Dagmara Bryzek) jest bardzo szczęśliwa. Spotyka się z bogatym i przystojnym właścicielem kasyna (Sebastian Ksawery Szlenkier), który rozpieszcza swoją dziewczynę zagranicznymi podróżami i drogimi prezentami. Pewnego dnia kupuje jej w prezencie bar – Barbarian – Julita jest w siódmym niebie! Jest przekonana, że świetnie sobie poradzi, ale bardzo szybko okazuje się, że sama nie podoła. Dzięki prezentowi od Sebastiana losy Julity, Anki, Kamila (Igor Paszczyk) i Filipa (Dominik Smaruj) znów się połączą.
 
Filip, Julita, Anka i Kamil w serialu „Pierwsza miłość”, fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa

KLINIKA WE-MED
Życie Marysi i Kacpra (Damian Kulec) nieco się skomplikowało odkąd dowiedzieli się, że są rodzeństwem, ale to nic w porównaniu z sytuacją Izabeli (Olga Bończyk)! Jej status, małżeństwo i relacja z synem są totalnie zrujnowane. Gdy wychodzi na jaw, że za fałszerstwem wyników stoi Michał (Wojciech Błach), Izabela postanawia się na nim zemścić. W międzyczasie w klinice zjawia się amerykański lekarz Samuel (Gamou Fall), który ma pewne tajemnice i bardzo dobrze zna Weronikę (Dominika Kryszczyńska).
 
Kacper i Marysia w serialu „Pierwsza miłość”, fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa

MARTA – EMILKA I MATEUSZ
W życiu Marty (Honorata Witańska) pojawił się Łukasz (Lesław Żurek), który bohatersko uratował ją w barze przed nachalnym facetem. Marta, zakończywszy dwie trudne relacje, które nadszarpnęły jej zaufanie do mężczyzn, początkowo podeszła do nowej znajomości z dystansem. Jednak nie wie, że tajemniczy Łukasz, to również Mateusz, były partner Emilki (Anna Ilczuk), który przez miesiące znęcał się nad nią. Para coraz bardziej się do siebie zbliża, ale mężczyzna cały czas unika poznania znajomych Marty, bo wtedy zostałby rozpoznany. Wkrótce „Łukasz” zaprosi Martę do swojego domku w górach, gdzie dziewczyna znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie.
 
Marta i Łukasz/Mateusz w serialu „Pierwsza miłość”, fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa

WADLEWO
Malwina (Agnieszka Wielgosz) przygotowuje się do ślubu, tymczasem we wsi pojawia się ekipa telewizyjna (Joanna Moro, Rafał Maserak), która szuka lokacji do nowego telewizyjnego show. Wadlewo zostaje zaakceptowane i zaczynają się castingi. Prawie każdy chce wziąć udział, zrobić karierę i wygrać główną nagrodę. Będzie brawurowo!
 
W Wadlewie, serial „Pierwsza miłość”, fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie nowe odcinki serialu „Pierwszą miłość” od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie oraz Polsat Go.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...