reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-05 - 2022-10-06

Sport w polskiej TV 27.08.2022

dodano: 2022-08-26 12:05
autor: Jakub Sulisz | źródło: Satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Arsenal FC - Fulham FC. Transmisje live z Mistrzostw Świata w siatkówce tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Wisła Płock

Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AJ Auxerre - RC Strasbourg
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Marek Jóźwiak

19:00 Tenis: WTA World Tour, Cleveland:
1/2 finału
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Korona Kielce
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Wisła Płock

Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - AFC Bournemouth
Komentarz: Kamil Kania, Michał Borkowski 

18:30 Piłka nożna: Premier League: 
Arsenal FC - Fulham FC

Komentarz: Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens - Stade Rennais
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Korona Kielce
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Wisła Płock

Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 5

17:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche CF - Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Rayo Vallecano - RCD Mallorca
Komentarz: Cezary Olbrycht, Grzegorz Kaczmarczyk

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
UD Almeria - Sevilla FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1
13:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii 2022:
3. sesja treningowa, (studio od 12:30), także w 4K
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół,

16:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii 2022:
Sesja kwalifikacyjna (studio od 15:00), także w 4K
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

17:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche CF - Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Rayo Vallecano - RCD Mallorca
Komentarz: Cezary Olbrycht, Grzegorz Kaczmarczyk

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
UD Almeria - Sevilla FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Cremonese - Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Boavista FC - SL Benfica

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens - Stade Rennais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Cremonese - Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP - GD Chaves
 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 8
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

18:00 Jeździectwo: Global Champions Tour, Valkenswaard:
Zawody
 
Eurosport 2

12:00 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, Pau:
Dzień 1

13:10 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Jazd elity kobiet

15:30 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Zjazd elity mężczyzn
 
Fightklub

02:00 (so/nd) Sporty walki: BKFC Fight Night 28:
Christine Ferea - Taylor Starling

 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Crans Montana:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

19:30 Golf: PGA Tour, Atlanta:
3. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
 
Polsat Sport Premium 1

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Tunezja - Portoryko

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Fluminense FC - SE Palmeiras
 
Polsat Sport Premium 2

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Argentyna - Iran



 
Polsat Sport

11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Turcja - Chiny

14:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Holandia - Egipt

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Ukraina - Serbia

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Tulsa: 
Jose Pedraza - Richard Commey
 
Polsat Sport Extra

06:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

09:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/8 finału mężczyzn

09:50 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/8 finału mężczyzn

10:40 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/8 finału mężczyzn

11:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/4 finału kobiet

12:20 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
Mecz o 9. miejsce mężczyzn

13:10 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/4 finału kobiet

14:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
Mecz o 9. miejsce mężczyzn

14:50 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/4 finału mężczyzn

15:40 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/4 finału mężczyzn

16:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/2 finału kobiet

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Ruch Chorzów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza


21:05 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Włochy - Kanada

23:00 Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem:
Finał
 
Polsat Sport Fight

19:00 Sporty walki: FEN 41: 
Ekaterina Shakalova - Suvi Salmimies

 
Polsat Sport News

09:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

13:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Future, Baden:
1/2 finału kobiet

14:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Future, Baden:
1/2 finału kobiet

15:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Future, Baden:
1/4 finału mężczyzn

16:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Future, Baden:
1/4 finału mężczyzn

17:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/4 finału kobiet

18:15 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski:
1/4 finału mężczyzn

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord - FC Emmen
 
Sportklub

15:00 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Szczecin: 
3. runda
Komentarz: Maciej Cylupa

15:45 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Barcelona:
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Olszak

17:00 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Szczecin: 
3. runda
Komentarz: Maciej Cylupa
 
TTV

13:00 Żużel: Speedway Grand Prix, Wrocław:
Kwalifikacje

19:00 Żużel: Speedway Grand Prix, Wrocław:
Wyścig
Komentarz: Michał Korościel, Rafał Lewicki
 
TVP Sport

10:45 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

14:30 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata:
Sprint mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin

Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

20:00 Boks: MB Boxing Night 13, Wrocław:
Kamil Łaszczyk - Kevin Acevedo
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

09:00 Dart: New Zealand Darts Masters:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring:
Kwalifikacje 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - 1. FC Heidenheim 1846

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - SC Paderborn 07

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - F.C. Hansa Rostock

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sunderland AFC - Norwich City
Komentarz: Michał Skiba 

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Manchester United
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka 

15:05 Wyścigi samochodowe: DTM Trophy, Nürburgring:
Kwalifikacje 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - Borussia Dortmund

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - FC Augsburg
Komentarz: Przemysław Pozowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Dominik Kania

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Huddersfield Town - West Bromwich Albion
Komentarz: Tomasz Górski 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

Komentarz: Adrian Olek 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - AFC Bournemouth
Komentarz: Kamil Kania, Michał Borkowski 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Crystal Palace
Komentarz: Szymon Ratajczak, Dawid Szymczak 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Leeds United
Komentarz: Wojciech Piela, Jarosław Koliński 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Everton FC
Komentarz: Adam Delimat, Dominik Piechota 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Fulham FC

Komentarz: Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - Hamburger SV
Komentarz: Mateusz Juza

20:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Como 1907 - Juventus FC

21:00 Golf: US Senior Women's Open:
3. runda

21:30 Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Angels

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Twins - Giants

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Mariners - Guardians


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...