reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Subskrypcja HD+ po raz pierwszy w sklepach

dodano: 2022-08-28 13:06 | aktualizacja: 2022-08-28 16:26
autor: RO | źródło: infosat.de

HD+ HD Plus karta karte blister 360px.jpg Niemiecka platforma HD+ rozszerzyła sprzedaż swojej oferty o sklepy. Wcześniej subskrypcję można było zakupić tylko w sklepie internetowym. Jak ogłosiła 23 sierpnia br. spółka HD PLUS GmbH, klienci mogą również zdecydować się na 12-miesięczne przedłużenie oferty od września w wybranym przez siebie sklepie.

hd-plus.de
HD+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedłużenie jest dostępne w cenie 65 euro, co pozwoli zaoszczędzić użytkownikom 10 euro w porównaniu do klasycznego przedłużenia za 75 euro. Od 13. miesiąca usługa HD+ automatycznie przechodzi na subskrypcję bezterminową za 6 euro miesięcznie. Subskrypcję można anulować w dowolnym miesiącu.

Aby móc skorzystać ze specjalnej opcji "HD+ Verlängerung & Abo", użytkownicy muszą utworzyć konto klienta w HD+ i wprowadzić swoje dane do opłat miesięcznych od 13. miesiąca. Niższa cena podstawowa subskrypcji przedpłaconej może być wykorzystana raz. Jeżeli HD+ zostało już raz przedłużone zgodnie z opcją "HD+ Verlängerung & Abo", mniejsza opłata będzie dostępna ponownie dopiero po 3 miesiącach przerwy.

Klient ma do wyboru różne warianty przedłużenia usługi HD+.
Może np. wybrać między klasycznym przedłużeniem na 12 miesięcy (75 euro rocznie), niedawno wprowadzonym rozszerzeniem HD+ z produktem mobilnym HD+ ToGo (95 euro rocznie) lub abonament HD+ za 6 euro miesięcznie. Tak jak poprzednio, do modułu HD+ lub odbiornika HD+ może dokupić nową kartę dostępu (sugerowana cena detaliczna wynosi 79 euro).

HD PLUS GmbH jest spółką zależną w całości należącą do operatora satelitarnego SES.
Od 2009 roku oferuje widzom w Niemczech odbiór komercyjnych kanałów telewizyjnych w HD. Nacisk kładziony jest na odbiór przez satelitę. Od 2021 r. oferta jest dostępna na urządzeniach mobilnych i wybranych telewizorach przez IP bez tradycyjnego połączenia telewizyjnego, dzięki czemu HD+ jest technicznie dostępne dla wszystkich gospodarstw domowych z TV w Niemczech.

Pakiet HD+ obejmuje ponad 80 kanałów w doskonałej jakości HD: 26 największych kanałów prywatnych, 3 kanały UHD, w tym RTL UHD i ProSiebenSat.1 UHD oraz ponad 50 kanałów FTA. Dzięki bezpośredniej integracji HD+ jako aplikacji telewizyjnej z nowymi telewizorami Samsung, Panasonic, Sony, Philips i Vestel, HD+ jest łatwe w użyciu.

Platforma HD+ jest dostarczana za pośrednictwem satelitów Astra na pozycji orbitalnej 19,2°E. Wykorzystywany jest system szyfrowania Nagra MA.

Źródło: infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...