reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Belfer” - premiera 3. sezonu w 2023 roku [wideo]

dodano: 2022-08-30 11:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Belfer 3 Maciej Stuhr Canal+ fot. Bartosz Fatek Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu CANAL+ „Belfer”. Potrwają one do jesieni br., a premiera tego serialu kryminalnego odbędzie się w 2023 roku w CANAL+. Co wydarzy się w nowym sezonie? W rolę Belfra ponownie wcielił się Maciej Stuhr.

CANAL+
Belfer 3 CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Belfer 3 - opis fabuły:
Belfer - Paweł Zawadzki, wraca w rodzinne strony, do nadmorskiego Małomorza, gdzie nadal mieszka jego ojciec. Podejmuje pracę w lokalnym liceum. Podczas rejsu dla młodzieży organizowanego przez ojca Pawła dochodzi do tragicznego wydarzenia z udziałem jednego z uczniów. Uwikłany w sprawę Belfer rozpoczyna śledztwo na własną rękę, odkrywając też fakty związane z przeszłością swoich bliskich.
 
Maciej Stuhr na planie 3. sezonu serialu „Belfer”, fot. Bartosz Fatek
Maciej Stuhr na planie 3. sezonu serialu „Belfer”, fot. Bartosz Fatek
Maciej Stuhr na planie 3. sezonu serialu „Belfer”, fot. Bartosz Fatek

Co wydarzyło się w poprzednich sezonach „Belfra”?

Pierwszy sezon serialu zadebiutował na antenie CANAL+ w październiku 2016 roku. Śmierć dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością Dobrowic. W tym samym czasie zjawia się tam nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, Paweł Zawadzki. Rozpoczyna własne dochodzenie. Chociaż wszyscy mieszkańcy się znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt niczego nie powie. Belfer zostaje sam.

Historia charyzmatycznego nauczyciela języka polskiego z miejsca podbiła serca widzów, krytyków i środowiska filmowego zdobywając wiele prestiżowych nagród. Serial został wyróżniony nagrodą Polskiej Akademii Filmowej Orzeł 2017 w kategorii „Najlepszy filmowy serial fabularny”, Specjalną Telekamerą 2017 oraz statuetką Bestsellerów Empiku jako Wydarzenie Roku 2016.

W drugim sezonie, który swoją premierę miał rok później, Belfer zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii.

Premiera trzeciego sezonu serialu „Belfer” w 2023 roku.

Producentem wykonawczym jest Opus TV („Klangor”, „Kruk”). Reżyserem został Łukasz Grzegorzek („Moje wspaniałe życie”), zdobywca nagrody za najlepszą reżyserię na FPFF w Gdyni oraz nominowany do tegorocznych Orłów za najlepszy film. Autorami scenariusza są: współautorka poprzednich sezonów Monika Powalisz, Przemysław Nowakowski („Pakt”) oraz Liliana Pomykalska i Kacper Wysocki („Klangor”).Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...