reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Doda. 12 kroków do miłości” - premiera 3.09 w telewizji Polsat [wideo]

dodano: 2022-08-30 15:01
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Polsat Doda 12 kroków do miłości Rochstar „Doda. 12 kroków do miłości” to wyjątkowy program, w którym jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek spróbuje odnaleźć miłość życia. Doda ma na koncie już dwa małżeństwa (z Radosławem Majdanem i Emilem Stępniem), a zaręczała się pięciokrotnie (m.in. z Adamem „Nergalem” Darskim i Emilem Haidarem). W końcu doszła do wniosku, że chce się dowiedzieć, co jest z nią nie tak, że wciąż nie udaje je się znaleźć partnera na życie. Nie byłaby jednak sobą, gdyby kandydatom nie postawiła bardzo ostrych wymagań.

fot. Telewizja Polsat/Rochstar
Doda 12 kroków do miłości fot. Telewizja Polsat Rochstar


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Produkcja programu „Doda. 12 kroków do miłości” otrzymała od gwiazdy listę kryteriów, jakie muszą spełnić potencjalni kandydaci. I tak - musieli to być mężczyźni w wieku +/- 10 lat od wieku Dody, musieli być atrakcyjni fizycznie tak, aby Doda mogła się nimi zainteresować. Bardzo ważne były ładne zęby kandydatów, ponieważ artystka zwraca na to szczególną uwagę. Panowie, którzy chcieli spotkać się z Dodą, powinni lubić sport i często go uprawiać, a także reprezentować „akceptowalny” status materialny, aby ograniczyć ryzyko, że motywacją ich działań są pieniądze. Musieli mieć też jakieś osiągnięcia zawodowe czy pasje, którymi mogliby Dodzie zaimponować i mieć stabilne poczucie własnej wartości, aby zmniejszyć ryzyko, że będą traktować ją i jej osiągnięcia jako trampolinę do własnej kariery.

Przez gęste sito castingu przeszli między innymi: prawnik, trener personalny, model, dwóch obcokrajowców, ginekolog i terapeuta. Wielu kandydatów miało własne biznesy. Średnia wieku mężczyzn wyniosła 38 lat, czyli tyle, ile ma sama Doda.
 
Rochstar

Zgodnie z zasadami show, panowie wiedzieli, z kim będą randkować, natomiast Doda nie znała żadnego z kandydatów. Po odbyciu 12 randek miała wybrać 4 panów, z którymi spotka się ponownie a następnie jednego, z którym pojedzie na romantyczny weekend.

W programie Doda spotka się z Aleksandrem, Arkadiuszem, Danielem, Dariuszem, Jackiem, Jakubem, Jarosławem, Łukaszem, Mateuszem, Michaelem, Stefanem i Wiktorem. Czy któryś z nich zdobędzie jej serce? Przekonamy się już wkrótce.

Doda. 12 kroków do miłości
Premiera w sobotę, 3 września o godzinie 20:00 w Polsacie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...