reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Doda. 12 kroków do miłości” - premiera 3.09 w telewizji Polsat [wideo]

dodano: 2022-08-30 15:01
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Polsat Doda 12 kroków do miłości Rochstar „Doda. 12 kroków do miłości” to wyjątkowy program, w którym jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek spróbuje odnaleźć miłość życia. Doda ma na koncie już dwa małżeństwa (z Radosławem Majdanem i Emilem Stępniem), a zaręczała się pięciokrotnie (m.in. z Adamem „Nergalem” Darskim i Emilem Haidarem). W końcu doszła do wniosku, że chce się dowiedzieć, co jest z nią nie tak, że wciąż nie udaje je się znaleźć partnera na życie. Nie byłaby jednak sobą, gdyby kandydatom nie postawiła bardzo ostrych wymagań.

fot. Telewizja Polsat/Rochstar
Doda 12 kroków do miłości fot. Telewizja Polsat Rochstar


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Produkcja programu „Doda. 12 kroków do miłości” otrzymała od gwiazdy listę kryteriów, jakie muszą spełnić potencjalni kandydaci. I tak - musieli to być mężczyźni w wieku +/- 10 lat od wieku Dody, musieli być atrakcyjni fizycznie tak, aby Doda mogła się nimi zainteresować. Bardzo ważne były ładne zęby kandydatów, ponieważ artystka zwraca na to szczególną uwagę. Panowie, którzy chcieli spotkać się z Dodą, powinni lubić sport i często go uprawiać, a także reprezentować „akceptowalny” status materialny, aby ograniczyć ryzyko, że motywacją ich działań są pieniądze. Musieli mieć też jakieś osiągnięcia zawodowe czy pasje, którymi mogliby Dodzie zaimponować i mieć stabilne poczucie własnej wartości, aby zmniejszyć ryzyko, że będą traktować ją i jej osiągnięcia jako trampolinę do własnej kariery.

Przez gęste sito castingu przeszli między innymi: prawnik, trener personalny, model, dwóch obcokrajowców, ginekolog i terapeuta. Wielu kandydatów miało własne biznesy. Średnia wieku mężczyzn wyniosła 38 lat, czyli tyle, ile ma sama Doda.
 
Rochstar

Zgodnie z zasadami show, panowie wiedzieli, z kim będą randkować, natomiast Doda nie znała żadnego z kandydatów. Po odbyciu 12 randek miała wybrać 4 panów, z którymi spotka się ponownie a następnie jednego, z którym pojedzie na romantyczny weekend.

W programie Doda spotka się z Aleksandrem, Arkadiuszem, Danielem, Dariuszem, Jackiem, Jakubem, Jarosławem, Łukaszem, Mateuszem, Michaelem, Stefanem i Wiktorem. Czy któryś z nich zdobędzie jej serce? Przekonamy się już wkrótce.

Doda. 12 kroków do miłości
Premiera w sobotę, 3 września o godzinie 20:00 w Polsacie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...