reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wydarzenia 24 świętują 1. urodziny [wideo]

dodano: 2022-08-31 17:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Wydarzenia 24 Kanał informacyjny Wydarzenia 24 wystartował 1 września 2021 roku, zastępując Superstację. Przez rok działalności podwoił udziały w rynku, a wśród odbiorców telewizji naziemnych – potroił, informuje jego nadawca, Telewizja Polsat. Wydarzenia 24 są codziennym źródłem informacji dla ponad 2 mln widzów.

Wydarzenia 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
1 września 2021 roku Telewizja Polsat uruchomiła kanał informacyjny Wydarzenia 24. Punktualnie o godzinie 6:00 widzowie mogli zobaczyć pierwszy serwis prowadzony przez Ewę Gajewską. Kanał Wydarzenia 24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami „Wydarzeń” Polsatu i Polsat News.

W ramówce Wydarzeń 24 oferowane są serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie najważniejsze informacje z kraju i ze świata, w tym sportowe, oraz najbardziej aktualna prognoza pogody.
 

– Z serwisów informacyjnych Wydarzenia 24 codziennie korzysta około 2 mln widzów. Stworzyliśmy fantastyczny zespół, składający się zarówno z nowych dziennikarzy, jak i pracowników z redakcji Polsat News i „Wydarzeń”. W zespole jest wiele młodych osób, które swoim zapałem i zaangażowaniem codziennie rozwijają i ulepszają ofertę Wydarzeń 24 – mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Wśród dziennikarzy Wydarzeń 24 są m.in.: wymieniona już Ewa Gajewska, Karolina Soczewka, Wioletta Wramba, Łukasz Dubaniewicz, Łukasz Smardzewski, Bartosz Cebeńko, Aleksandra Janiec, Mateusz Białkowski.

Wydarzenia 24 są realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które jest w pełni zautomatyzowane.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...