reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec platformy Polaris Media

dodano: 2022-09-02 15:22
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

Polaris Media Serbska platforma Polaris Media ogłosiła zamknięcie swojej platformy płatnej telewizji satelitarnej. Usługa jest świadczona z bułgarskiego satelity BulgariaSat 1 (1,9° E). Polaris Media dzierżawi na tym satelicie 2 transpondery na częstotliwościach 12,380 GHz, pol. H oraz 12,437 GHz, pol. V (8PSK/DVB-S2; SR:30000, FEC:2/3), korzystając z MPEG-4.

Polaris Media
Polaris Media platforma DTH Serbia 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polaris Media zamierza zaprzestać świadczenia usługi DTH, a przypomnijmy, że z tego satelity nadawany jest pakiet bułgarskiej platformy Neosat z usługą telewizyjną na 1,9° E.

Polaris Media zamierza teraz skoncentrować się na dystrybucji wyłącznie usług telewizyjnych za pośrednictwem IPTV. Prawdopodobnie Polaris zaoferuje swoim dotychczasowym klientom satelitarnym przejście na konkurencyjną usługę na korzystnych warunkach, ale nie zostało to jeszcze określone.

Platforma Polaris Media została założona w 2011 roku jako firma zajmująca się dystrybucją cyfrowego sygnału telewizyjnego drogą satelitarną. Platforma ta korzysta z najnowocześniejszej technologii satelitarnej DTH (Direct-to-Home), która zapewnia absolutny zasięg sygnału telewizji cyfrowej na całym terytorium Republiki Serbii.

- Polaris kończy swoją usługę telewizji satelitarnej i przejdzie tylko na IPTV. Aby zapewnić naszym obecnym klientom telewizję satelitarną, nawiązaliśmy współpracę z innym operatorem satelitarnym i zapewniliśmy preferencyjne warunki korzystania z usługi telewizyjnej – przekazał operator na swoim portalu społecznościowym.


Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...