reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Ja nie zrobię?!” w Vox Music TV

dodano: 2022-09-10 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

Vox Music TV „Ja nie zrobię?!” W niedzielę, 11 września br. o godz. 13:00 na kanale Vox Music TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Ja nie zrobię?!”, którego producentem jest Grupa ZPR Media. Widowisko poprowadzą Paweł Pawelec i Norbert Bieńkowski. Seria liczy 10 odcinków.

Vox Music TV „Ja nie zrobię?!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ja nie zrobię?!” to nowy program stacji Vox Music TV, w którym prezenterzy Paweł Pawelec i Norbert Bieńkowski szukają swoich słabych punktów rzucając sobie nietypowe wyzwania. W kolejnych odcinkach serii wzajemnie stawiają przed sobą różne zadania, „założę się, że...”: nie zrobisz sobie tatuażu, nie wytrzymasz 3 rund zapasów z zawodowcem, nie wejdziesz do wanny z lodem, nie zaśpiewasz na ulicy i nie zbierzesz do kapelusza 500 złotych, nie zjesz tego co znajdziesz w śmietniku, nie dasz się zakopać w trumnie, nie pokonasz żołnierskiej „ścieżki zdrowia” na poligonie, nie dasz sobie rady z „prostym wiejskim życiem”.

Podczas realizacji wyzwania panowie mają na planie wsparcie ekspertów w danej dziedzinie - tatuatora, operatora koparki, trenera zapasów, żołnierza, którzy dla ich bezpieczeństwa przeprowadzają szkolenie, nadzorują wyzwanie a czasem również uczestniczą w tym zadaniu. Wyzywający nie wie, czy wyzwany sprostał zadaniu. Po jego wykonaniu wspólnie oglądają to co się wydarzyło, komentując całą sytuację w charakterystyczny dla siebie, humorystyczny sposób. Dodatkowo wyzywający na podstawie obejrzanego materiału zgaduje podbijając jednocześnie stawkę pieniędzmi, czy wyzwany wykonał dane zadanie poprawnie czy też. A wynik czelendżu nie jest znany do samego końca.

Seria liczy 10 odcinków po 22 minuty każdy. Za produkcję odpowiada Grupa ZPR Media.
 
Norbert Bieńkowski i Paweł Pawelec w programie „Ja nie zrobię?!”, foto: Cyfrowy Polsat
Norbert Bieńkowski i Paweł Pawelec w programie „Ja nie zrobię?!”, foto: Cyfrowy Polsat


„Ja nie zrobię?!” - sezon 1., emisja w niedziele (od 11 września 2022 roku) o godz. 13:00 w Vox Music TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...