reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ekscytujące premiery w październiku w Boomerangu

dodano: 2022-09-10 22:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Cartoonito W październiku br. kanał telewizyjny Boomerang w ramach pasma „Cartoonito” poleca swoim widzom takie serialowe produkcje jak „Pająk Lucas”, „Batwheels” i „Tomek i przyjaciele” (sezon 25.).

Cartoonito


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w październiku br. na kanale Boomerang pojawi się kilka ekscytujących premier w paśmie „Cartoonito”. - To przestrzeń, w której dziecko może stać się troskliwym członkiem społeczności. We współpracy z ekspertami stworzono uczenie humanocentryczne, które kładzie nacisk na szacunek, empatię i inkluzywność - czytamy w komunikacie. Wyemitowany zostanie nowy serial „Batwheels”. To historia obrońców Gotham City, opowiedziana od nieco innej strony. Głównymi postaciami są pojazdy super bohaterów, w tym Batmobil, motocykl Bat Girl czy pojazd Robina. Premierę będzie miał „Pająk Lucas” - pajączek z przyjaciółmi z wiktoriańskiego domu przeżywa pozornie małe, choć dla nich wielkie przygody. Pojawią się także nowe odcinki serialu „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj).

Październik 2022 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Cartoonito”:
„Pająk Lucas”
emisja: codziennie (od 3 października br.) o 13:30

Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 3 października br. o godzinie 13:30. Produkcję stworzył Joshua Slice, zainspirowany swoim małym bratankiem, Lucasem. Wykreował postać 4-letniego pajączka. Ma on entuzjazm przedszkolaka i z równie dziecięcym zapałem wymyśla chwytliwe piosenki, które podśpiewuje w trakcie różnych perypetii. Dzięki „Cartoonito” widzowie będą mogli oglądać jeszcze więcej nowych odcinków o puchatym stworku. Lucas mieszka w starym domu i ma zwierzęcych przyjaciół. Jego najlepszy kumpel to muszka Findley. Powietrzne wybryki owada sprawiają, że Findley to mały akrobata. Często zdarza mu się najpierw działać, a potem myśleć: w premierowym odcinku znajdzie pyszne ciasteczka. Są świeżo upieczone, dlatego wciąż parzą - ale to nie powstrzyma go przed skosztowaniem przekąski. Reszta mieszkańców domu będzie szukać sposobu na to, by pomóc Findley’owi ochłodzić się po kulinarnej przygodzie. Lucasowi towarzyszą też buldożka Avokado, kameleon Bodhi, konik morski Łajbek i pszczoła Maizie (więcej tutaj).

„Cartoonito”:
„Batwheels”
emisja: w soboty (od 15 października br.) o 9:30

Premiera serialu odbędzie się w sobotę, 15 października br. o godzinie 9:30. Kiedy super pojazdy walczą z przeciwnikami, dużo się uczą. Ponieważ bohaterowie serialu są dziećmi, podchodzą do nauki z równie nieszablonowym podejściem, co prawdziwe dzieci. Pościgi za złoczyńcami są dla nich frajdą. Ci przeciwnicy to także maluchy - i dlatego ich psoty nie są całkiem na serio. Taka dynamika owocuje wieloma zakręconymi żartami. Grupa Batwheels to Batmobil imieniem Bam, samochód Robina - Redbird, monster - truck Batmana - Buff, supersoniczny samolot imieniem Batwing i motocykl Batgirl - Bibi. Stawiają czoło pojazdom Jokera, Harley Quinn i Riddlera. Ekipa rzezimieszków nazywa się Zooms. Są nieco bardziej chętni do wygłupów, niż super bohaterowie. Już od pierwszych odcinków będą sprzeciwiać się Batwheels. Łódź podwodna Pingwina, Ducky, zostanie ulepszona. Dzięki temu będzie najszybszym pojazdem w całym Gotham. Bam zbierze resztę drużyny, by powstrzymać szybką kaczkę. Czy misja zakończy się powodzeniem? Mali widzowie poznają odpowiedź w sobotnie poranki, od 15 października br. (więcej tutaj)

„Cartoonito”:
„Tomek i przyjaciele” 25
emisja: codziennie (od 17 października br.) o 13:00

Premiera nowych odcinków odbędzie się w poniedziałek, 17 października br. o godzinie 13:00. U wybrzeży Anglii, w świecie kolorowych lokomotyw, znajduje się wyspa Sodor. Jest usiana siecią torów kolejowych, po których jeżdżą główni bohaterowie serialu. To wesołe pociągi, które są w stanie wymyślić piosenkę na każdą okazję. Z ich pomocą tytułowy Tomek, jego przyjaciel Piotruś i przyjaciółki Kamcia oraz Nia opowiadają sobie i widzom o empatii, drużynowym graniu do jednej bramki, dobrych uczynkach czy szacunku do innych. W premierowych odcinkach wystąpią również inne lokomotywy. Nadchodzi wielka burza i wszystkie postaci muszą dostarczyć przeznaczone na cały tydzień przesyłki w ciągu jednego dnia. Sądzą, że to głównie oni - Tomek i Piotruś - są najważniejsi w dowożeniu paczek. Koleżanka Sandra, która też bierze udział w dostawach, ma małą awarię. Wtedy główni bohaterowie przekonują się, że nawet najdrobniejsza istota w zespole ma swoją rolę i bez niej wspólna praca może nie przynieść pożądanych skutków. Tomek będzie próbował zabrać brakującą benzynę od  Diesla, który zwykle sprzeciwia się wszystkim. Lokomotywa Numer Jeden z wyspy Sodor nauczy się, że nawet psotnikom nie można podbierać ich rzeczy i trzeba korzystać z tego, co swoje (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...