reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Cartoonito już nadaje ponownie w Polsce

dodano: 2022-09-01 01:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Cartoonito Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w czwartek, 1 września br. o godz. 7:50, w wyniku decyzji nadawcy - Warner Bros. Discovery, w ramach obecnego na polskim rynku od 2005 roku kanału Boomerang wystartował blok Cartoonito. Dodajmy, że jest to powrót pasma Cartoonito na antenę stacji Boomerang w Polsce - po raz pierwszy pojawiło się ono w naszym kraju w 2011 roku. Boomerang po tej modyfikacji dostępny jest w tych samych kanałach dystrybucji co wcześniej, a więc w ofertach platform Polsat Box, CANAL+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

Cartoonito


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Boomerang w standardowej rozdzielczości, początkowo częściowo w języku polskim, rozpoczął nadawanie w 2005 roku, a od 2008 roku już wszystkie programy emitowane są po polsku. W 2015 roku ruszyła w Polsce kampania wizerunkowa kanału Boomerang. W jednej z reklam pojawiło się wtedy logo tej stacji z dopiskiem „HD”, co nadawca tłumaczył wtedy pomyłką. Ostatecznie kanał ten w wysokiej rozdzielczości (Boomerang HD) pojawił się w Polsce w 2018 roku - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. W ofercie kanału widzowie znajdą seriale i filmy animowane (więcej tutaj).

W 2011 roku w ramach stacji Boomerang w Polsce po raz pierwszy uruchomiono pasmo pod marką Cartoonito. W 2022 roku zapowiedziano jego powrót na polski rynek. Jak informuje nadawca, Cartoonito to blok programowy dla dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów, którego celem jest wspieranie rozwoju i unikatowego potencjału każdego dziecka. Ma także wspomóc je w stawaniu się troskliwym członkiem społeczności. W ramach bloku nadawane będą seriale animowane. Pasmo będzie emitowane w ramach stacji Boomerang codziennie, od czwartku, 1 września br., w godzinach 8:00-14:00 (więcej tutaj).

Dodajmy, iż blok Cartoonito na antenie kanału Boomerang nadawany jest z logo Cartoonito, bez logotypu Boomeranga, i z oprawą antenową Cartoonito.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...