reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat i TV4 w ofercie Canal+ online

dodano: 2022-09-12 10:46 | aktualizacja: 2022-09-12 12:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Canal+/satkurier.pl

Polsat nowe logo 10.06.2021 12 września br. do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online dołączone zostały kanały Polsat i TV4. Są one dostępne dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online bez względu na posiadany pakiet. Za to nie są dostępne w usłudze CANAL+ online dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+ oraz dla klientów korzystających z serwisu CANAL+ za pośrednictwem innych operatorów. Zarówno dla Polsatu, jak i TV4 takie funkcje, jak Timeshift, Start-Over czy Backward EPG nie są oferowane.

CANAL+
CANAL+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący seriale i filmy na życzenie oraz sport i informacje na żywo na kanałach telewizyjnych. W serwisie można zobaczyć m.in. oryginalne produkcje CANAL+, takie jak „Minuta Ciszy”, „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Klangor”, „Belfer”, „Król” czy „Żmijowisko”.

Za dostęp do oferty serwisu można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z osobą towarzyszącą.

CANAL+ online oferuje dostęp do pakietu CANAL+, w którym można znaleźć wspomniane wyżej oryginalne produkcje CANAL+ oraz tysiące godzin seriali, filmów, dokumentów i sport na żywo w cenie 49 zł miesięcznie. Ofertę pakietu uzupełnia dostęp do kanałów na żywo, wśród których subskrybenci znajdą teraz również kanały Polsat i TV4.

Od niedawna do oferty CANAL+ online wprowadzono również nowy pakiet CANAL+ seriale i filmy, który za 29 zł miesięcznie gwarantuje dostęp do tej samej oferty treści na żądanie i na żywo co pakiet podstawowy, ale z wyłączeniem oferty i kanałów sportowych. Tym sposobem osoby niezainteresowane sportem mogą płacić mniej.

Pakiet CANAL+ oraz CANAL+ seriale i filmy są dostępne w ofertach łączonych z HBO i Netflix.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...