reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-01 - 2022-10-02

Sport w polskiej TV 15.09.2022

dodano: 2022-09-14 21:37 | aktualizacja: 2022-09-15 15:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Ligi Konferencji Europy UEFA: Lech Poznań - FK Austria Wiedeń. Transmisje live z Ligi Mistrzów EHF tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

14:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Luxembourg:
Etap 3

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowacji
Etap 3

17:30 Kolarstwo szosowe: Coppa Sabatini:
Zawody

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Telekom Veszprem HC - Paris Saint-Germain Handball

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Orlen Wisła Płock - FC Porto
 
Motowizja

15:45 Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 
Zawody

 
Polsat Sport

17:00 Siatkówka kobiet: DHL Test Match Tournament w Neapolu,
Polska - Turcja

19:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Józefa Gajewskiego: 
MKS Ślepsk Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn



 
Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Józefa Gajewskiego: 
Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom



 
Polsat Sport News

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
BKS Proline Visła Bydgoszcz - Lechia Tomaszów Mazowiecki



 
TVP 2

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Lech Poznań - FK Austria Wiedeń

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 
TVP Sport

18:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Eurobud JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Lech Poznań - FK Austria Wiedeń

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 
Viaplay

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Sheriff Tyraspol - Manchester United
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Midtjylland - S.S. Lazio
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Feyenoord Rotterdam - SK Sturm Graz
Komentarz: Mateusz Juza, Mariusz Moński

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Sociedad - Omonoia FC
Komentarz: Tomasz Górski, Piotr Majchrzak

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympiacos FC - SC Freiburg
Komentarz: Marcin Borzęcki, Tomasz Urban

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Monaco - Ferencvárosi TC
Komentarz: Adam Delimat, Paweł Grabowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Qarabağ FK - FC Nantes

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Trabzonspor AŞ - FK Crvena Zvezda

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
SK Slavia Praga - FC Ballkani

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Djurgårdens IF - Molde FK

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
KAA Gent - Shamrock Rovers

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Žalgiris Wilno - FC Basel 1893

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Pyunik - ŠK Slovan Bratysława

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Apollon FC - SK Dnipro-1

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
AZ Alkmaar - FC Vaduz

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
CFR 1907 Cluj - Sivasspor

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt - Füchse Berlin

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SC Braga - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Domik Kania, Wojciech Górski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Dynamo Kijów - AEK Larnaca FC
Komentarz: Kamil Kania, Dawid Szymczak

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Betis Balompié - PFC Ludogorets 1945
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Gajdek

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Roma - HJK Helsinki
Komentarz: Dawid Król, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Stade Rennais FC - Fenerbahçe SK

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Royale Union Saint-Gilloise - Malmö FF

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Bodø/Glimt - FC Zürich

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Lech Poznań - FK Austria Wiedeń
Komentarz: Przemek Pełka, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Hapoel Beer Szewa - Villarreal CF
Komentarz: Rafał Wolski, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Silkeborg IF - West Ham United
Komentarz: Michał Skiba, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Partizan - OGC Nice
Komentarz: Wojciech Piela, Mateusz Skwierawski

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FCSB - RSC Anderlecht

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
1. FC Köln - 1. FC Slovácko

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK RFS - Heart of Midlothian FC

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
İstanbul Başakşehir - ACF Fiorentina

21:00 Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Rays

00:30 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Marlins - Phillies

03:30 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Diamondbacks - Padres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...