reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Sport w polskiej TV 16.09.2022

dodano: 2022-09-15 13:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV koszykówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu EuroBasketu 2022: Polska - Francja. Transmisje live z Pucharu Daviesa tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Miedź Legnica

Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Michał Trela

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - FC Lorient
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Michał Trela

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Miedź Legnica

Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

11:00 Tenis: WTA World Tour, Portoroż:
1/4 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik

13:00 Tenis: WTA World Tour, Portoroż:
1/4 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik

15:00 Tenis: WTA World Tour, Portoroż:
1/4 finału
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

19:00 Tenis: WTA World Tour, Portoroż:
1/4 finału
Komentarz: Piotr Karpiński, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Michał Trela

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - FC Lorient
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Salernitana 1919 - US Lecce
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Valladolid CF - Cadiz CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Salernitana 1919 - US Lecce
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński

 
Eurosport 1

14:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Luxembourg:
Etap 4

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowacji:
Etap 4

 
Polsat Sport

12:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin:
1/4 finału

15:00 Tenis: Puchar Davisa:
Polska - Indonezja

16:00 Tenis: Puchar Davisa:
Polska - Indonezja

17:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Józefa Gajewskiego:
Mecz o 3. miejsce

19:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Józefa Gajewskiego:
Finał
 
Polsat Sport Extra

15:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin:
1/4 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Memoriał Adama Wójcika: 
Enea Zastal BC Zielona Góra - CBet Jonava

20:00 Koszykówka mężczyzn: Memoriał Adama Wójcika: 
WKS Śląsk Wrocław - BK Nymburk
 
Polsat Sport Fight

20:00 Boks: Gala, Londyn:
Denzel Bentley - Marcus Morrison




 
Polsat Sport News

18:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecini:
1/4 finału

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Kraków - Ruch Chorzów


23:00 Boks: Gala, Londyn:
Denzel Bentley - Marcus Morrison
 
Sportklub

01:45 (pt/so) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Bristol:
Wyścig

 
TVP 1

17:15 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022:
Polska - Francja
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Łączyński 
 
TVP Sport

17:15 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022:
Polska - Francja
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Łączyński 

20:30 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022:
Niemcy - Hiszpania
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź
 
Viaplay

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC - AS Roma

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Hammarby

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - IFK Kalmar

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen - Hannover 96

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - Karlsruher SC

19:00 Dart: World Series of Darts Final:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Golf: LIV Golf Invitational Chicago:
1. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium
Komentarz:Mateusz Juza

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cubs - Rockies

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC
Komentarz: Dawid Król, Radek Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Southampton FC
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Fulham FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

01:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Twins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...