reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Rolnik szuka żony” 9 na kanałach TVP

dodano: 2022-09-17 07:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Rolnik szuka żony” W niedzielę, 18 września br. o godz. 21:15 na kanale TVP1, a w kolejnych dnia w stacjach TVP3, TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 9. sezonu polskiego programu „Rolnik szuka żony”, którego producentem jest FremantleMedia Polska. Widowisko poprowadzi Marta Manowska („Kobiety w drodze” na kanałach TVP Kobieta i TVP Kultura 2).

TVP1 TVP 1 Jedynka „Rolnik szuka żony” traktor pojazd maszyna wóz auto samochód


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rusza kolejna edycja programu „Rolnik szuka żony”. Po raz dziewiąty widzowie będą kibicować piątce rolników w poszukiwaniu miłości. Tym razem widzowie poznają czterech rolników i jedną rolniczkę. O tym, którzy z nich dostali najwięcej listów, widzowie przekonają się niebawem. Wraz z prowadzącą program Martą Manowską będą towarzyszyć uczestnikom programu podczas czytania listów od kandydatek i kandydatów, przy pierwszych spotkaniach twarzą w twarz z wybrankami oraz w codziennym życiu na gospodarstwie. Będą świadkami pierwszych wyborów, pierwszych czułości i rozmarzonych spojrzeń. Od maja 2014 roku, kiedy zaczęła się polska historia programu „Rolnik szuka żony”, osiem par stanęło na ślubnym kobiercu, a w rolniczo-telewizyjnej rodzinie przybyło dziesięcioro dzieci. Czy ta edycja zaowocuje kolejnymi ślubami i narodzinami? O tym widzowie przekonają się wkrótce (więcej tutaj).

„Rolnik szuka żony” - sezon 9., uczestnicy:

Klaudia ma 23 lata i jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Przeżyła już wielką miłość, teraz bogatsza o to doświadczenie szuka partnera, którego pokocha z wzajemnością i z którym będzie mogła założyć rodzinę. Marzy o trójce dzieci, kochającym mężu i kilku psach.

Tomasz niedawno skończył 24 lata. Rolnictwo ma we krwi. Po ukończeniu liceum wyjechał do Warszawy na studia i to doświadczenie przekonało go, że życie w mieście nie jest dla niego. Dziś z bratem i rodzicami prowadzi 56-hektarowe gospodarstwo. Teraz postanowił poszukać kogoś, z kim mógłby dzielić swoje życie, zapewnić ciepły i rodzinny dom.

23-letni Michał wraz z rodzicami gospodarzy na 130 hektarach. Kocha swoją pracę, jednak w jego sercu jest mnóstwo wolnego miejsca. Jak dotąd nie zajęła go żadna kobieta. Za każdym razem, kiedy zaczynało robić się poważnie, coś się psuło. Teraz chce to zmienić i znaleźć dziewczynę, która zaakceptuje jego zalety i wady, kobietę i z którą zbuduje nową wspólną przyszłość.

Mateusz ma 28 lat. Jest absolwentem technikum elektronicznego i uzdolnionym biegaczem. Szuka kobiety czułej, zaradnej, otwartej i wyrozumiałej, dziewczyny, z którą mógłby założyć rodzinę i spędzić razem resztę życia.

Tomasz ma 41 lat. Jest rolnikiem z zawodu i powołania. Doskwiera mu samotność, jednak nie zawsze tak było. Ma za sobą 7-letnie małżeństwo, którego owocem są dwie ukochane córki. Od trzech lat Tomasz prowadzi samotne życie, czuje jednak, że nadszedł czas, by to zmienić.
 
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: FremantleMedia Polska
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: FremantleMedia Polska
Klaudia w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Klaudia w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Tomasz, Mateusz, Klaudia, Tomasz i Michał w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Tomasz, Mateusz, Klaudia, Tomasz i Michał w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP


„Rolnik szuka żony” - sezon 9., emisja w niedziele (od 18 września 2021 roku) o godz. 21:15 w TVP1. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP3, TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...