dodano: 2022-09-23 09:31
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA:Hiszpania - Szwajcaria. Transmisje live z WTA World Tour Tokio tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
05:00 Tenis: WTA World Tour, Tokio: 1/2 finału
07:00 Tenis: WTA World Tour, Tokio: 1/2 finału
10:00 Padel: World Padel Tour, Madryt: Zawody
12:00 Padel: World Padel Tour, Madryt: Zawody
16:00 Padel: World Padel Tour, Madryt: Zawody
18:00 Padel: World Padel Tour, Madryt: Zawody
21:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii: FC Barcelona Basket - Joventut Badalona CANAL+ Sport 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga SamrtBank: SD Huesca - CD Leganes
CANAL+ Sport 5
14:40 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno
Eleven Sports 1
18:45 Żużel: PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki Eurosport 1
11:00 Wyścigi samochodowe: Electric Touring Car Racing, Niemcy: Wyścig
14:00 Tenis: Puchar Lavera: Dzień 2
16:00 Tenis: Puchar Lavera: Dzień 2
20:00 Tenis: Puchar Lavera: Dzień 2
22:00 Tenis: Puchar Lavera: Dzień 2
02:05 (so/nd) Kolarstwo: Mistrzostwa Świata: Wyścig ze startu wspólnego Eurosport 2
14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Barcelona: Wyścig 1
15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Barcelona: Wyścig 1 Golf Channel
14:00 Golf: DP World Tour, Paryż: 3. runda
19:00 Golf: PGA Tour, Charlotte: 3. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin Polsat Sport Premium 1
14:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: Belgia - Portoryko
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Hiszpania - Szwajcaria
Polsat Sport Premium 2
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Szkocja - Irlandia
Polsat Sport Premium 3
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Serbia - Szwecja
Polsat Sport Premium 4
19:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: USA - Kazachstan
Polsat Sport Premium 5
20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: Brazylia - Czechy
Polsat Sport
14:45 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Volley Club Barkom Lwów
19:30 Boks: Gala, Manchester: Joe Joyce - Joseph Parker Polsat Sport Fight
18:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 10: Osleys Iglesias - Ezequiel Maderna
Polsat Sport News
15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Armenia - Ukraina
18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Słowenia - Norwegia
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Czechy - Portugalia Sportklub
16:00 Żeglarstwo: SailGP, Kadyks: Dzień 1
18:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii: Real Madryt - Coosur Real Betis
21:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii: FC Barcelona Basket - Joventut Badalona TVP Sport
05:15 Kolarstwo szosowe kobiet: Mistrzostwa Świat: Wyścig ze startu wspólnego