reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowa platforma telewizyjna Sweet.tv na Słowacji

dodano: 2022-09-23 17:38 | aktualizacja: 2022-09-23 22:32
autor: RO | źródło: satelitnatv.sk

sweet.tv Niedawno na Słowacji wystartował nowy serwis internetowy Sweet.tv, którego dostawcą jest firma VAN Group z siedzibą w Bratysławie. Sweet.tv oferuje trzy pakiety kanałów S, M i L. Klienci za najniższy pakiet płacą 6€ miesięcznie. Średni pakiet kosztuje 9,99€, a najwyższy - 15€. W najdroższej opcji znalazło się 85 kanałów w jakości SD, HD lub UHD. W cenie zawarto archiwum z możliwością oglądania na 5 urządzeniach jednocześnie.

sweet.tv
sweet.tv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tańsze pakiety obejmują mniejszą liczbę stacji i mniej urządzeń, a najkrótsze archiwum treści jest tylko na 3 dni, a nie na 7. Każdy z pakietów oferuje tez dostęp do wybranych filmów za darmo, resztę można nabyć w wypożyczalni wideo. Od 22 września 2022 roku w wypożyczalni będzie dostępny np. film „Thor: Miłość i grom”.

Subskrypcję za Sweet.tv można wnosić na dowolnej platformie za pośrednictwem kart VISA/Mastercard, Google Pay i Apple Pay. Do dyspozycji jest wypróbowanie usługi przez 7 dni za darmo lub 14 dni za 0,1 euro.

Aplikacja Sweet.tv jest dostępna na telewizorach Smart TV (LG, Samsung, Android TV), smartfonach (Android, iOS), tabletach (Android, iOS), urządzeniach Apple TV i Xbox oraz na laptopach z systemem macOS i Windows.

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...