reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Gala boksu z Bielska-Białej na kanałach Polsatu

dodano: 2022-09-30 10:38 | aktualizacja: 2022-09-30 12:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Babilon Boxing Show W piątek, 30 września br. o godz. 19:00 w Hali Sportowej BKS Stal w Bielsku-Białej odbędzie się gala bokserska Babilon Boxing Show, której organizatorami są Babilon Promotion i miasto Bielsko-Biała. Walczyć będą Gabriela Migda i Barbora Mayerova, Wiktoria Tereszczak i Daria Parada, Łukasz Stanioch i Khoren Gevor, Łukasz Pławecki i Mateusz Lis, Adrian Błeszyński i Werner Hartmann, Damian Kiwior i Pablo Mendoza, Paweł Róg i Rafał Bieszczad, Dawid Zarzeka i Oliver Ntuk oraz Piotr Niewiadomski i Miłosz Siwik. Transmisje z tego wydarzenia pokażą kanały Super Polsat i Polsat Sport Fight.

Babilon Boxing Show


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Łukasz Stanioch skrzyżuje rękawice z Khorenem Gevorem w walce wieczoru kolejnej gali Babilon Boxing Show. Ponadto do ringu w Bielsku-Białej wejdą m.in. Łukasz Pławecki, Adrian Błeszyński czy Damian Kiwior. Transmisja gali Babilon Boxing Show w Polsacie Sport Fight i Super Polsacie.

Dla Łukasza Staniocha będzie to dziewiąta potyczka na zawodowym ringu. Jak dotąd pięściarz ze Szczecina pozostaje niepokonany. W poprzedniej walce stoczył najbardziej zacięty bój w dotychczasowej karierze. 27-latek skrzyżował rękawice z Hadillahem Mohoumadim. Łukasz Stanioch zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów. 

W piątkowy wieczór polski zawodnik kategorii super średniej zmierzy się z Khorenem Gevorem. Pochodzący z Armenii pięściarz w przeszłości kilkukrotnie walczył o mistrzowskie tytuły różnych federacji. Na Babilon Boxing Show powinien zapewnić solidny sprawdzian niepokonanemu Łukaszowi Staniochowi. 

Ciekawie zapowiadają się również walki Pławeckiego z Lisem oraz Kiwiora z Mendozą. Warto wspomnieć, że to drugie starcie będzie pojedynkiem rewanżowym. W maju 2021 roku przez nokaut zwyciężył pięściarz z Nikaragui. Ponadto do ringu wejdzie również Adrian Błeszyński. Doświadczony zawodnik MMA powalczy o pierwszą wygraną w boksie. Przeciwnikiem Aresa będzie debiutant Werner Hartmann. 

Pojedynki zawodowe poprzedzą walki w boksie olimpijskim (więcej tutaj).

Transmisja gali Babilon Boxing Show z Bielska-Białej w Polsacie Sport Fight (od godziny 19:00) i Super Polsacie (od godziny 20:00) (więcej tutaj).

Karta walk gali Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej:

- Gabriela Migda (0-0) - Barbora Mayerova (1-0),
- Łukasz Stanioch (8-0, 1 KO) - Khoren Gevor (34-10, 17 KO),
- Łukasz Pławecki (4-0-2, 2 KO) - Mateusz Lis (3-1, 3 KO),
- Adrian Błeszyński (0-2) - Werner Hartmann (0-0),
- Damian Kiwior (9-4-1, 1 KO) - Pablo Mendoza (11-12, 11 KO),
- Paweł Róg (1-1) - Rafał Bieszczad (0-0),
- boks olimpijski: Wiktoria Tereszczak - Daria Parada,
- boks olimpijski: Dawid Zarzeka - Oliver Ntuk,
- boks olimpijski: Piotr Niewiadomski - Miłosz Siwik.

Plan transmisji:

30 września (piątek)
19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) gala bokserska Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej, Super Polsat i Polsat Sport Fight


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...