reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pająk Lucas” na kanale Boomerang

dodano: 2022-10-01 14:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Boomerang „Pająk Lucas” W poniedziałek, 3 października br. o godz. 13:30 na kanale Boomerang w ramach pasma „Cartoonito” wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu amerykańskiego serialu animowanego „Pająk Lucas” („Lucas the Spider”). Puchaty Lucas mieszka w starym wiktoriańskim domu. Ten zabytkowy budynek ma przytulne wnętrze, idealne jako miejsce akcji dla perypetii uroczych postaci z serialu. Główny bohater często rozpoczyna je od zadania pytania „Zastanawiam się, czy...” i wskakuje w wir przygód, by znaleźć odpowiedź. Mali widzowie mogą bawić się z Lucasem, wspólnie śpiewając piosenki - bohater bardzo lubi je układać i zachęca tym samym odbiorców do poznawania świata przez muzykę.

Boomerang „Pająk Lucas”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, pajączek ma różnorodnych zwierzęcych przyjaciół: serial podkreśla wartość inkluzywności i wspólnoty. Te równie urocze zwierzątka przemawiają do dziecięcej wyobraźni. To Muszka Findley, trochę nerwowy, ale pełen entuzjazmu kolega Lucasa, który swoją energią mógłby obdzielić jeszcze kilkoro przyjaciół. Towarzyszy mu też buldożka Avocado, prawdziwy 3,5-letni maluch. Ma dokładnie takie nastawienie do świata jak przedszkolak: jest pełna zapału, troszkę niezdarna, a przy tym zabawna i zawsze szczera. Z kolei kameleonica Bodhi nie przepada za długimi przemyśleniami, woli rzucać się w wir przygody, a także uwielbia zastrzyk adrenaliny. Jednocześnie jest przyjacielska i potrafi zapewnić całą grupę, że wszystko będzie dobrze. W zabawach Lucasa uczestniczy też konik morski Łajbek, pszczoła Maizie, rybka Głębinka i sowa Arlo.

Premiera serialu „Pająk Lucas” odbędzie się w poniedziałek, 3 października br. o godzinie 13:30 w ramach pasma „Cartoonito” na kanale Boomerang. Emisja tej produkcji odbywać się będzie codziennie o godzinie 13:30 (więcej tutaj).

„Pająk Lucas” - sezon 1., emisja codziennie (od 3 października 2022 roku) o godz. 13:30 na kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...