reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

RMF Classic+ wprowadza Stacje+

dodano: 2022-10-06 13:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa RMF

RMF Classic+ Stacje+ Platforma radiowa RMF Classic+ udostępniła subskrybentom Stacje+, czyli 7 tematycznych kanałów internetowych. Poświęcone są one soundtrackom z najbardziej znanych cykli filmowych, takich jak „Władca Pierścieni”, „Harry Potter” czy „Piraci z Karaibów”. Są też stacje z muzyką kojącą oraz z wyborem utworów Fryderyka Chopina. Dostęp do nowych Stacji+ mają wszyscy użytkownicy platformy RMF Classic+, zarówno przez aplikację mobilną, jak i z poziomu strony internetowej.

Grupa RMF
RMF Classic+ Stacje+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Do oferty platformy RMF Classic+ właśnie dołączają Stacje+ z muzyką Ennio Morricone i Chopina, ścieżkami dźwiękowymi z dwóch sag: „Piraci z Karaibów” oraz „Władca Pierścieni”, także z cykli filmów o Harrym Potterze oraz Thorze. Ale to nie wszystko! Pojawiła się także stacja, którą nazwaliśmy RMF Classic+ Mindfulness. Jest spokojnie i kojąco. Idealnie na długie jesienne wieczory – mówi Magdalena Wojewoda-Mleczko, dyrektor muzyczna RMF Classic.

Jak informuje rozgłośnia, dodatkowa oferta jest odpowiedzią na wiele zapytań oraz propozycji, które przychodziły prosto od słuchaczek i słuchaczy - to oni proponowali, by na antenie prezentować pełne ścieżki dźwiękowe z filmów czy seriali.
 

– Tworzymy tzw. „żywe radio”, w którym najpiękniejsza muzyka filmowa przeplata się z animacjami prowadzonymi przez naszych dziennikarzy. Jesteśmy jedyną tego typu stacją w Polsce, jednak nie osiadamy na laurach – wciąż się rozwijamy – mówi Paweł Pawlik, dyrektor programowy RMF Classic. – Szukaliśmy więc miejsca, gdzie moglibyśmy prezentować pełne ścieżki dźwiękowe i naturalnym miejscem dla tego typu działań jest nasza platforma RMF Classic+. Obecnie uruchamiamy siedem Stacji+, ale już dziś mogę obiecać, że ofertę tę będziemy intensywnie rozwijać – dodaje.

Siedem nowych Stacji+ to:
  • RMF Classic+ Thor – z muzyką z sagi filmowej o nordyckim bogu piorunów,
  • RMF Classic+ Śródziemie – z oryginalnymi ścieżkami z filmów „Władca Pierścieni”; w ofercie repertuarowej pojawią się także ścieżki z innych filmów z legendarium Tolkiena,
  • RMF Classic+ Świat Czarodziejów – z muzyką z serii „Harry Potter”; stacja będzie rozwijana o utwory z uniwersum „Wizarding World”,
  • RMF Classic+ Na pirackich wodach – z oryginalnymi ścieżkami z filmów o przygodach kapitana Jacka Sparrowa,
  • RMF Classic+ Morricone: Westerny – z utworami z westernów, do których muzykę stworzył Ennio Morricone,
  • RMF Classic+ Mindfulness – z muzyką, która sprzyja uważności, uspokaja i może być słuchana w czasie medytacji,
  • RMF Classic+ Chopin – z selekcją utworów Fryderyka Chopina, które są grane przez najwybitniejszych artystów z całego świata.

Stacje+ są dostępne dla wszystkich, którzy wykupili 3-, 6- lub 12-miesięczny dostęp do platformy RMF Classic+ lub zdecydowali się na subskrypcję w modelu autoodnawialnym za 9,90 zł miesięcznie (z 30-dniowym bezpłatnym okresem początkowym).

RMF Classic+ to platforma radiowa oferująca dostęp do streamu radia RMF Classic zupełnie bez reklam (bloki reklamowe zastąpione są specjalnie dobraną muzyką). Oprócz tego mają codziennie możliwość wyboru jednej z czterech audycji tematycznych emitowanych tylko w RMF Classic+ w godz. 13-16, każda z nich poświęcona jest innemu gatunkowi muzycznemu. Dla subskrybentów są dostępne też podcasty premium, w tym „Lista Przebojów Muzyki Filmowej”. Słuchacze zarejestrowani w RMF Classic+ mogą również liczyć na darmowe bilety na wydarzenia kulturalne, książki i kody zniżkowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...