reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN7 łączy bohaterów dwóch seriali z Krakowa

dodano: 2022-10-11 17:19 | aktualizacja: 2022-10-11 21:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN7 TVN 7 Siódemka „Papiery na szczęście” We wtorki, 11 i 18 października br. o godz. 20:00 na kanale TVN7 wyemitowane zostaną premierowo odcinki 33. i 37. sezonu 3. polskiego serialu „Papiery na szczęście”. Pojawią się w nich bohaterowie serialu „Zakochani po uszy” (emisja w stacji ITVN/TVN International). Wystąpią Barbara Garstka, Agata Załęcka, Kamila Kamińska, Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Jędrzej Hycnar i Kamil Piotrowski. Wcześniejsze odcinki serialu „Papiery na szczęście” mogą obecnie oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).

TVN7 TVN 7 Siódemka „Zakochani po uszy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- To prawdziwa gratka dla fanów siódemkowych seriali. Bohaterowie „Zakochanych po uszy” pojawią się w październikowych odcinkach „Papierów na szczęście” - zapowiada nadawca.

Łączy ich jedno - Kraków. Bohaterowie „Zakochanych po uszy” (emisja w stacji ITVN/TVN International) i „Papierów na szczęście” tu zakochują się, mieszkają, pracują. Ich drogi naturalnie się krzyżują. Mogą umawiać się w tej samej restauracji, mijać się na spacerach na Plantach czy Rynku. Wyobraźmy sobie, że Joanna (w tej roli Katarzyna Grabowska), Piotr (Michał Meyer) czy Sylwia (Kamila Kamińska) pojawiają się się na osiedlu Kowalczyków. Z kim mogliby się tam spotkać i jakie przyniosłoby to skutki? Odpowiedzi widzowie poznają we wtorki, 11 i 18 października br. w TVN7

W specjalnych odcinkach „Papierów na szczęście” widzowie zobaczą m.in. Katarzynę Grabowską, Michała Meyera, Kamilę Kamińską, Jędrzeja Hycnara i Agatę Załęcka.

W pierwszym z nich Beata (Barbara Garstka) zechce wesprzeć młodych rodziców - Joannę i Piotra, w okiełznaniu ich, zachowującej się krnąbrnie, córeczki. Jaki będzie tego finał? W kolejnym, podczas rodzinnego obiadu w restauracji, Sylwia wpadnie na Konrada (Kamil Piotrowski), który wykorzysta sytuację i zacznie ją podrywać. Co na to Michał?

- Emocjonujące wątki z bohaterami „Zakochanych po uszy” już w październiku br. w Siódemce, a to jeszcze nie koniec niespodzianek - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

Dodajmy, że premierowa emisja „Zakochanych po uszy” została już zakończona (więcej tutaj).
 
Katarzyna Grabowska i Kamila Kamińska w serialu „Zakochani po uszy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Katarzyna Grabowska i Kamila Kamińska w serialu „Zakochani po uszy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Papiery na szczęście” - sezon 3., emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN7. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...