dodano: 2022-10-14 12:23
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League:Tottenham Hotspur - Everton FC. Transmisje live z WTA World Tour San Diego tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Komentarz: Piotr Glamowski, Rafał Nahorny CANAL+ Family
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Montpellier HSC
Komentarz: Tomasz Smokowski, Igor Lewczuk CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
23:00 Tenis: WTA World Tour, San Diego: 1/2 finału
Komentarz: Marek Furjan, Michał Lewandowski
01:00 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, San Diego: 1/2 finału
Komentarz: Marek Furjan, Michał Lewandowski CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski CANAL+ Sport 5
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Stade Reims
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Baxi Manresa - FC Barcelona
Komentarz: Michał Łopaciński Eleven Sports 1
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Empoli FC - AC Monza
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Torino FC - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Girona FC - Cádiz FC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
Golf Channel
13:30 Golf: DP World Tour, Sotogrande: 3. runda
19:00 Golf: PGA Tour, Inzai: 3. runda Motowizja
13:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Barcelona: Sesja treningowa
Polsat Sport Premium 1
14:00 Wyścigi konne: British Champions Day: Wyścig
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga - FK Pardubice
01:30 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: CR Flamengo - Atletico Mineiro Polsat Sport Premium 2
18:00 Piłka nożna: Major League Soccer: New York Red Bulls - FC Cinncinnati
Polsat Sport
16:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: Mecz o 3. miejsce: Włochy - USA
20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: Finał: Brazylia - Serbia