reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Skoki na MŚ w Planicy także w TVN

dodano: 2022-10-20 14:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

sporty zimowe TVN Warner Bros. Discovery skoki narciarskie Grupa TVN Warner Bros. Discovery poinformowała, że tej zimy pokaże ponad 1100 godzin transmisji sportów zimowych z ponad 500 wydarzeń w ramach Pucharu Świata (w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie i skokach narciarskich) i imprez mistrzowskich. Nowy sezon zainauguruje slalomem gigant w Sölden w sobotę 22 października.

TVN Warner Bros. Discovery
sporty zimowe TVN Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Przed nami ponad pięć miesięcy wypełnionych transmisjami z aren zimowych. Będziemy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego – na stokach, skoczniach, lodowiskach i trasach biegowych. Sporty zimowe zawładną nie tylko ramówkami Eurosportu 1 i Eurosportu 2. W TVN pokażemy skoki narciarskie, a w Metrze biegi – zarówno w ramach Pucharu Świata, jak i w trakcie mistrzostw świata. Wszystkie transmisje telewizyjne, a także szereg dodatkowych relacji i treści dostępne będą na żywo, na żądanie i bez reklam w Eurosporcie Extra w Playerze – powiedziała Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i członek zarządu TVN Warner Bros. Discovery.

Punktami kulminacyjnymi sezonu będą imprezy rangi mistrzowskiej: mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim w Courchevel, mistrzostwa świata w snowboardzie i narciarstwie dowolnym w Bakuriani oraz mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Planicy.
 

– W ubiegłym roku wspólnie kibicowaliśmy naszym reprezentantom podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich, a teraz będziemy trzymać za nich kciuki w trakcie drugiej najważniejszej imprezy sportowej na świecie – mistrzostw świata. Konkursy skoków na mistrzostwach świata w Planicy po raz pierwszy w historii emitowane będą nie tylko w Eurosporcie, ale także w TVN. Wspólne wspieranie reprezentantów Polski i podziwianie rywalizacji na najwyższym poziomie to wspaniała rozrywka i bardzo się cieszę, że po raz kolejny możemy ją zaoferować widzom kanałów i platform TVN Warner Bros. Discovery – dodała Dorota Żurkowska.

Przez najbliższe miesiące miłośnikom sportów zimowych towarzyszyć będą uznani komentatorzy i eksperci, a wśród nich między innymi Justyna Kowalczyk, Marek Rudziński, Igor Błachut, Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora, Jakub Kot, Magdalena Pałasz, Krzysztof Biegun i Marcin Szafrański.

W trakcie obfitujących w wydarzenia weekendów studia Eurosportu prowadzone przez Michała Korościela i Pawła Kuwika będą trwały niemal cały dzień, dzięki czemu widzowie będą mogli przenieść w samo centrum akcji i odkryć na nowo uroki sportów zimowych. Relacjom z konkursów skoków narciarskich towarzyszyć będą osobne studia w TVN i Eurosporcie 1. W przypadku najważniejszych zawodów studia będą realizowane na miejscu wydarzenia. Podczas wszystkich konkursów sytuację spod skoczni relacjonować będą reporterzy TVN Warner Bros. Discovery.

W trakcie relacji wykorzystywane będą nowoczesne technologie, które pozwolą na „teleportację” gwiazd sportu i ekspertów do studia. Rozwiązanie, znane między innymi z ubiegłego sezonu skoków w TVN i Eurosporcie, a także igrzysk olimpijskich i relacji z turniejów tenisowego Wielkiego Szlema zbliża widzów do największych gwiazd sportu.

Fani będą mieli okazję poznać kulisy sportów zimowych również za pośrednictwem strony internetowej eurosport.pl oraz mediów społecznościowych grupy na czele z Eurosportem, gdzie publikowane będą m.in. materiały wideo z zapowiedziami, analizami i wspomnieniami Justyny Kowalczyk. Sporty zimowe będą relacjonowane także w programach informacyjnych TVN i TVN24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...