reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Fajbusiewicz i policja w listopadzie w CI Polsat

dodano: 2022-10-20 23:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W listopadzie br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” (sezon 5., „Opowiem ci o zbrodni”), „Tajemnice pokoju przesłuchań” (sezon 1.) i „Dzwoń na policję” (sezon 1.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, listopad br. w Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) upłynie w rytm dyskusji Michała Fajbusiewicza („Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”) z polskimi autorami powieści kryminalnych, którzy w „Opowiem ci o zbrodni” mierzyli się z autentycznymi sprawami. Widzowie poznają również „Tajemnice pokoju przesłuchań” i obejrzą krytyczne momenty, w których hasło „Dzwoń na policję” musi wybić ze stanu paniki.

Listopad 2022 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” 5 („Once Upon A Crime Interviews 5)
emisja: w środy (od 2 listopada br.) o 22:30

Jak zapowiada nadawca, pisarze kryminałów w programie „Opowiem ci o zbrodni” opowiadają o prawdziwych zbrodniach (więcej tutaj). Wraz z nimi dziennikarz Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” przedyskutuje każdą ze spraw z pisarzami. Z Wojciechem Chmielarzem porozmawia o zaginięciu i zabójstwie małżeństwa Sobańskich. Z Igorem Brejdygantem zajmie się sprawą morderstwa Danuty W., dyrektorki podradomskiej szkoły, która padła ofiarą własnego męża. Z Robertem Małeckim będzie zastanawiał się nad losami zaginionego studenta Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego losy nie są znane od 20 lat. Z Katarzyną Grocholą kolejny raz przyjrzy się sprawie związanej z przemocą domową - co stało się z zaginionym w Kościelisku Józefem C.? Z debiutującą w programie Małgorzatą Rogalą porozmawia o zabójstwie na zlecenie, a z Maksem Czornyjem wróci do historii seryjnego pomorskiego mordercy - Skorpiona (więcej tutaj).

„Tajemnice pokoju przesłuchań” („Interrogation Raw”)
emisja: we wtorki (od 8 listopada br.) o 22:00

Każdy z godzinnych odcinków przedstawia historię 3-5 zabójstw i innych zbrodni. Widzowie poznają je przez pryzmat przesłuchań, które przeprowadzono z oskarżonymi, oraz wypowiedzi osób związanych z daną sprawą - detektywów uczestniczących w przesłuchaniu, śledczych prowadzących dochodzenie, prawników, psychologów, ekspertów i członków rodziny. Obraz dopełniają materiały informacyjne z mediów, archiwalne nagrania i zapisy z sali sądowej.

„Dzwoń na policję” („Panic 9-1-1”)
emisja: w niedziele (od 13 listopada br.) o 22:00

Prawdziwe zgłoszenia na telefon alarmowy i sytuacje, w których dzwoniący muszą podejmować krytyczne decyzje - m.in. babcia, która musi zdecydować, czy użyć siły wobec intruza. Seria zawiera prawdziwe rozmowy między dyspozytorami ratunkowymi a rozmówcami - w czasie rzeczywistym - w miarę jak rozwijają się wokół nich dramatyczne sytuacje, w których ważą się ich losy.
 
Bohaterowie programu „Dzwoń na policję”, foto: A+E Networks
Bohaterowie programu „Dzwoń na policję”, foto: A+E Networks
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...