reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Sport w polskiej TV 23.10.2022

dodano: 2022-10-22 13:35 | aktualizacja: 2022-10-23 12:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_07_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Formuły 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych. Transmisje live z meczu LaLiga Santander: FC Barcelona (Robert Lewandowski) vs Athletiic Bilbao w Canal+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Lech Poznań

Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Lech Poznań

Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela
 
CANAL+ Sport

12:15 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Górnik Zabrze

Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

14:45 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: Premier League: 
Tottenham Hotspur - Newcastle United

Komentarz: Marcin Pawłowski, Adam Targowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Athletic Club

Komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski

01:00 (nd/pn) Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
Finał
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - Elche CF
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Girona FC - CA Osasuna
Komentarz: do potwierdzenia

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers
 
CANAL+ Sport 3

12:15 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

14:45 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda

17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Lech Poznań

Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela
 
CANAL+ Sport 5

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - Stade Rennes
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - FC Nantes
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - AS Monaco
Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk
 
Eleven Sport 1 4K

21:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapi
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - Atlético Madryt
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula

19:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Parada kierowców

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapic

21:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapi
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - US Lecce
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma - SSC Napoli

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - UD Almería
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Ćwiąkała

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - US Lecce
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - UD Almería
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Ćwiąkała

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

12:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:00 Snooker: Northern Ireland Open:
Finał

19:45 Snooker: Northern Ireland Open:
Finał
 

Eurosport 2

13:30 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Tabor:
Wyścig kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Tabor:
Wyścig mężczyzn

18:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, San Juan:
Wyścig 2

19:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan:
Wyścig 2
 
Golf Channel

13:30 Golf: DP Tour, Palma:
Finał

20:30 Golf: PGA Tour, Gillisonville:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Hockenheim:
Wyścig

14:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Hockenheim:
Wyścig

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Homestead:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Groningen - PSV Eindhoven

19:15 Piłka nożna: Major League Soccer: 
CF Montreal - New York City
 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - AC Sparta Praga



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice


14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Volley Club Barkom Lwów - Ślepsk Malow Suwałki

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Cuprum Lubin

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Taniec rytmiczny

21:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny solistek

22:50 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Taniec rytmiczny

01:15 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Pokazy mistrzów
 
Polsat Sport Extra

06:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Malezji:
Wyścig

07:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Malezji:
Wyścig

09:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Malezji:
Wyścig

12:00 Badminton: BWF World Tour, Odense:
Finał

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Twarde Pierniki Toruń - Rawlplug Sokół Łańcut

02:15 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Austin FC - FC Dallas
 
Polsat Sport News

16:00 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
Finał

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Pallavolo Padwa - Sir Safety Susa Perugia

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Fluminense FC - Botafogo FR
 
Sportklub

09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Shanghai - Tongxi

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona - Lenovo Teneryfa

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Darüśśafaka Tekfen - Aliaga Petkim Spor

18:30 Piłka nożna: Super League:
PAOK FC - Asteras Tripolis
 
TVP Sport

09:45 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - UKS Dojlidy Białystok
Komentarz: Marcin Cisowski, Natalia Bąk

12:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Komentarz:  Grzegorz Chodkowski, Mariusz Jurasik

14:30 Siatkówka kobiet: Tauron Giganci Siatkówki: 
DevelopRes Bella Dolina Rzeszów - SC Poczdam 
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska

16:30 Siatkówka kobiet: Tauron Giganci Siatkówki: 
Grupa Azoty Chemik Police - SSC Palmberg Schwerin
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska

19:00 Piłka nożna - e - Winner 2.liga: 
Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz (1 poł.) 

19:30 Piłka ręczna mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Finał
SC Magdeburg - FC Barcelona

 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Piteå

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Eskilstuna - Umeå

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Liverpool FC - Arsenal FC
Komentarz: Dawid Szymczak

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Swansea City AFC - Cardiff City

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - Fortuna Düsseldorf

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen
Komentarz: Szymon Ratajczak

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg - Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Juza

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Sassuolo Calcio - Inter Mediolan

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Rosengård

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - Örebro

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Multiliga 
Komentarz: Adrian Olek 

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Aston Villa - Brentford FC
Komentarz: Dawid Król, Jarosław Koliński 

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Leeds United - Fulham FC
Komentarz: Wojciech Piela, Michał Borkowski 

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Southampton FC - Arsenal FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski 

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Wolverhampton Wanderers - Leicester City
Komentarz: Adam Delimat, Dawid Szymczak 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

15:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Liban - Irlandia

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - MSV Duisburg

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Sale Sharks - Harlequins

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - FC Schalke 04
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League: 
Tottenham Hotspur - Newcastle United

Komentarz: Marcin Pawłowski, Adam Targowski

18:00 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Samoa - Grecja

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Brighton&Hove Albion - Chelsea FC

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Seattle Kraken

20:30 Baseball: Liga MLB:
Phillies - Padres

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Anaheim Ducks

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - New York Islanders

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Columbus Blue Jackets

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Astros

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - San Jose Sharks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...