dodano: 2022-10-26 19:01 | aktualizacja:
2022-10-26 23:06
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
01:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Brooklyn Nets - Dallas Mavericks
Eurosport 1
11:30 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Prezentacja trasy
18:45
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Celje Pivovarna Lasko - Łomża Industria Kielce
Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
20:45
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
HBC Nantes - THW Kiel
Komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek
Eurosport 2
09:00 Golf: Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku:
Dzień 1
FightBox
19:00 Boks: Fox Sports Africa Boxing, RPA:
Gala
Golf Channel
19:30 Golf: PGA Tour, Southampton Parish:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
Polsat Sport Premium 2
20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Maccabi Playtika Tel Awiw - Panathinaikos OPAP Ateny
Polsat Sport
14:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda
Hubert Hurkacz -
Emil Ruusuvuori
16:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda
17:30
Siatkówka kobiet: TAURON Liga:
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police
20:30
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga:
Chemeko-System Gwardia Wrocław - Polski Cukier Avia Świdnik
Polsat Sport Extra
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
19:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda
21:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda
Polsat Sport Fight
18:00 Sporty walki: Babilon MMA 31:
Ceremonia ważenia
Polsat Sport News
17:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda
Sportklub
14:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Shanxi Loongs - Beijing Ducks
TVP Sport
15:30 Tenis stołowy: LOTTO Superliga:
Energa Manekin Toruń - KS Dekorglass Działdowo
01:00 (cz/pt) Boks: Gala, Gatineau:
Yves Ulysse Jr - Jose Macias Enriquez
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Viaplay
18:45
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SS Lazio - FC Midtjylland
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski
18:45
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PSV Eindhoven - Arsenal FC
Komentarz: Piotr Domagała, Mariusz Moński
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AEK Larnaka - FC Dynamo Kijów
Komentarz: Kamil Kania, Dawid Szymczak
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PFC Ludogorets - Real Betis Balompié
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Gajdek
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Zürich - Bodø/Glimt
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Fenerbahçe SK - Stade Rennais FC
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Malmö FF - Royale Union Saint-Gilloise
18:45
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
1. FC Union Berlin - SC Braga
Komentarz: Mateusz Juza, Wojciech Górski
18:45
Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Austria Wiedeń - Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Gilewicz
18:45
Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Villarreal CF - Hapoel Beer Szewa
Komentarz: Rafał Wolski, Paweł Grabowski
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
OGC Nice - FK Partizan
Komentarz: Wojciech Piela, Mateusz Skwierawski
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
ACF Fiorentina - İstanbul Başakşehir
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
RSC Anderlecht - FCSB
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
1. FC Slovácko - 1. FC Köln
18:45
Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Vaduz - AZ Alkmaar
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
FRISCH AUF! Göppingen - Stuttgart
19:00 Dart: Mistrzostwa Europy:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek
21:00
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SC Freiburg - Olympiakos FC
Komentarz: Marcin Borzęcki, Tomasz Urban
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SK Sturm Graz - Feyenoord Rotterdam
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Mariusz Moński
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Manchester United - FC Sheriff
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Łuczak
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
HJK Helsinki - AS Roma
Komentarz: Dawid Król, Michał Borkowski
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Nantes - Qarabağ FK
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Omonia Nikozja - Real Sociedad
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FK Crvena Zvezda - Trabzonspor AŞ
21:00
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Ferencvárosi TC - AS Monaco
21:00
Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
West Ham United - Silkeborg IF
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Heart of Midlothian FC - FK RFS
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
SK Dnipro-1 - Apollon FC
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Molde FK - Djurgårdens IF
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Shamrock Rovers - KAA Gent
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Ballkani - SK Slavia Praga
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Sivasspor - CFR 1907 Cluj
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Basel 1893 - FK Žalgiris Wilno
21:00
Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
ŠK Slovan Bratislava - FC Pyunik
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Detroit Red Wings
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Minnesota Wild
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Florida Panthers
02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - St. Louis Blues
02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers
02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Washington Capitals
04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Vancouver Canucks
04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Winnipeg Jets
04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.