reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

Sport w polskiej TV 30.10.2022

dodano: 2022-10-28 19:02 | aktualizacja: 2022-10-29 19:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester United - West Ham United. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Nottingham Forest

Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Raków Częstochowa

Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

16:00 Padel: World Padel Tour, Giza:
Finał
Komentarz: Maciej Zaręba, Jakub Słowiński

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Valencia Basket - FC Barcelona
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - Villarreal CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - LOSC Lille
Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna - Real Valladolid
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt - Girona FC

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Raków Częstochowa

Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 5

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Angers SCO
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - OGC Nice
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - LOSC Lille
Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński 

19:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
Parada kierowców

21:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
Wyścig 

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Cremonese - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Dominik Guziak 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - US Salernitana Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC - AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Angers SCO
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - OGC Nice
Komentarz: Patryk Mirosławski, Adrian Gątarek 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad - Real Betis
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Cremonese - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Dominik Guziak 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - OGC Nice
Komentarz: Patryk Mirosławski, Adrian Gątarek 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski 
 
Eurosport 1

09:00 Kolarstwo: Singapore Criterium:
Zawody

13:30 Kolarstwo przełajowe: Pucharu Świata, Maasmechelen:
Wyścig kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Pucharu Świata, Maasmechelen:
Wyścig mężczyzn

18:30 Short track: Puchar Świata, Montreal:
Zawody 
 
Eurosport 2

06:00 Golf: Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku:
Dzień 4

 
Golf Channel

13:30 Golf: DP World Tour, Quarteira:
Finał

18:30 Golf: PGA Tour, Southampton Parish:
Finał
 
Motowizja

20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Ridgeway:
Wyścig

 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - NEC Nijmegen

20:15 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Los Angeles FC - Austin FC
 
Polsat Sport Premium 2

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Bohemians Praga 1905 - SK Slavia Praga



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź - Arka Gdynia


14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie

01:30 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union - New York City
 
Polsat Sport Extra

14:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Pokazy mistrzów
 
Polsat Sport News

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Livingston FC - Celtic FC

15:00 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
Finał

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Allianz Mediolan - WithU Werona

19:30 Short track: Puchar Świata, Montreal
Zawody 
 
Sportklub

05:00 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Gold Coast:
Wyścig 2

06:00 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Gold Coast:
Wyścig 2

08:30 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Nanjing Tongxi - Xinjiang Flying Tigers

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Aliaga Petkim Spor - Frutti Extra Bursaspor

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Darüśśafaka Tekfen - Galatasaray NEF

15:30 Piłka nożna: Super League: 
Levadeiakos - Atromitos Ateny

17:35 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NS Mura - NK Bravo

19:30 Piłka nożna: Super League: 
Aris FC - OFI Kreta FC
 
TVP Sport

10:00 Lekkoatletyka: Maraton, Frankfurt:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi

12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy
Komentarz: Piotr Dębowski, Maciej Wojs

16:00 Piłka ręczna kobiet: Mecz towarzyski: 
Francja - Polska 
Komentarz: Maciej Iwański, Joanna Obrusiewicz

18:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
KKS Kalisz - Zagłębie II Lubin
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Bartosz Jurkowski

 
Viaplay

08:50 Wyścigi samochodowe: Finali Mondiali 2022:
Wyścig 3

10:00 Wyścigi samochodowe: Finali Mondiali 2022:
Wyścig 3

11:10 Wyścigi samochodowe: Finali Mondiali 2022:
Wyścig 3

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC - AFC Fiorentina

13:00 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Liban - Jamajka

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Vittsjö

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - Meppen

13:00 Dart: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - Hamburger SV
Komentarz: Kamil Kania

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - Karlsruher SC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen - Eintracht Braunschweig

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Eskilstuna

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Nottingham Forest

Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

15:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Everton - Man United

15:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Tonga - Wyspy Cooka

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - Borussia Mönchengladbach

Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Werder Bremen - VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Juza

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg - DHfK-Leipzig
Komentarz: Szymon Ratajczak

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Sale Sharks

17:00 Golf: LIV Golf Team Championship, Miami: 
3. runda 
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

17:15 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - West Ham United

Komentarz: Adrian Olek, Paweł Grabowski

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 - SC Freiburg
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

18:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Samoa - Francja

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - TSG Hoffenheim
Komentarz: Dawid Król, Piotr Majchrzak

19:00 Dart: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału i finał
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Arsenal FC - West Ham United

22:00 Wyścigi samochodowe: NRX Rallycross Series, Los Angeles:
Wyścig

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - New York Rangers

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...