reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Moonbug Kids szykuje się do startu

dodano: 2022-10-29 21:26
autor: RO | źródło: parabola.cz/totallicensing.com

Moonbug Moonbug Entertainment, spółka zależna Candle Media, ogłosiła uruchomienie linearnego kanału telewizyjnego Moonbug Kids dla dzieci w wieku przedszkolnym w Turcji. Już wiadomo, że Moonbug Kids pojawi się w ofertach platform Tivibu (Türk Telekom) i TV+ (Turkcell). Nowy kanał ma ruszyć w listopadzie 2022 roku.

Moonbug Kids
Moonbug Kids


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Moonbug Kids wyemituje treści znane z Internetu i streamingu, takie jak „CoComelon”, „Blippi”, „Gecko’s Garage”, „Morphle”, „Arpo” oraz niedawne przejęcia, takie jak „Little Angel and Oddbods” i dotrze do około 2,6 miliona abonentów płatnej telewizji.

Firma Moonbug swoim kanałem TV wspiera rodziny w ich codziennych czynnościach, takich jak posiłki, czas zabawy, kąpiel lub pora snu, stosując dogłębną wiedzę na temat oglądania przez dzieci, w tym kiedy i jak angażują się w treści.
 

Uruchomienie naszego w pełni zlokalizowanego kanału Moonbug Kids w Turcji to kolejny znaczący krok w rozwoju naszych kanałów liniowych w regionie EMEA i APAC (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, Azji i Pacyfiku - red.). Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z wiodącymi platformami płatnej telewizji w Turcji, Tivibu i TV+ oraz rozszerzeniem naszej oferty dla obecnych i nowych fanów na tym kluczowym terytorium

- powiedział dyrektor zarządzający Moonbug Entertainment w regionie EMEA i APAC, Nicolas Eglau.


 

Źródło: parabola.cz  totallicensing.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...