reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Niemiecki Sky będzie drogi

dodano: 2022-10-28 11:05
autor: RO | źródło: DF

pieniądze biznes Rok 2022 jest rokiem rosnących cen w tempie ekspresowym i uderza właściwie w każdą branżę. Śrubę cenową przykręcają również dostawcy płatnych treści w Internecie i telewizji. Niemiecki Sky powiadamia swoich obecnych klientów o nadchodzących podwyżkach.

Sky_plafon_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najpierw DAZN podwoił ceny abonamentu miesięcznego, latem Amazon Prime poszedł w jego ślady, a ostatnio ogłoszono, że Apple TV+ wprowadzi spore podwyżki. Teraz wzrosną ceny w niemieckim Sky. Od sierpnia br. klienci, których sprawa dotyczy, otrzymywali aktualizację ceny drogą mailową lub pocztową. Wysyłka pism ma być kontynuowana do pierwszego/drugiego kwartału 2023 roku. Informacje są dostępne dla klientów co najmniej 6 tygodni przed wygaśnięciem umowy. Na przykład na forum DF krążą informacje o dopłatach między 3 a 8 euro, którą należy uiścić od 2023 roku.

Średnio wzrost powinien wynosić mniej niż 5 euro na klienta, a zatem wzrost wynosiłby około 10%. Powodem korekty cen w górę przez dostawcę płatnej telewizji wynika z rosnących kosztów licencjonowania programów i kosztów infrastruktury technicznej.

Sky będzie droższy
Według Sky ceny wzrosną maksymalnie o 9,99 euro, minimalnie o 1 euro. Dokładna kwota może się różnić od klienta i prawdopodobnie zależy również od wcześniej przyznanych specjalnych warunków w obowiązujących umowach.
 

Aby móc oferować naszym klientom doskonałą rozrywkę, nieustannie pracujemy nad utrzymaniem naszej oferty sportowej i rozrywkowej na wysokim poziomie. Inwestujemy w innowacyjne produkty, usługi i wysokiej jakości treści programowe. Aby uwzględnić rosnące koszty licencji na programy i infrastruktury technicznej, dostosowujemy nasze ceny. Poinformujemy klientów, których to dotyczy, w sposób terminowy i przejrzysty, co oznacza korekta ceny dla ich indywidualnych warunków umowy. Korekta wejdzie w życie po bieżącym okresie obowiązywania umowy. Wraz z przejściem na nowe warunki, wielu klientów będzie również bardziej elastycznych, ponieważ otrzymają nową opcję comiesięcznego rozwiązania umowy. Klienci, którzy nie chcą kontynuować umowy, mają możliwość jej rozwiązania w ciągu 4 tygodni od otrzymania informacji o zmianie ceny

- wyjaśnił rzecznik Sky.


Zainteresowani nowi abonenci mogą liczyć na początek na aktualne ceny i akcje rabatowe. Przykładowo Sky i DAZN w niskiej cenie, ponieważ wydaje się to być efektem korekt cenowych i pakietowych sprzed dobrego roku.

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...