reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Krzysztof Ibisz sprzedał swój Paszport Polsatu [wideo]

dodano: 2022-11-02 12:45 | aktualizacja: 2022-11-02 19:48
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Krzysztof Ibisz Paszport Polsatu Krzysztof Ibisz postanowił sprzedać swój własny Paszport Polsatu - książeczkę legendarnego już programu lojalnościowego. Na ile Paszport Polsatu Krzysztofa Ibisza został wyceniony? Za ile został kupiony? I dlaczego sławny właściciel zdecydował się go sprzedać? Tego będzie można się dowiedzieć wkrótce w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Czwórce.

Telewizja Polsat
Krzysztof Ibisz Paszport Polsatu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Cześć Kochani, kto z Was miał Paszport Polsatu? Ten kultowy dokument doczekał się scen w filmach, wielu powiedzonek i memów. Nie wiem, czy wiecie, ale w związku ze zmianą loga stacji, każdy posiadacz będzie zobowiązany w ciągu 2 lat wymienić swój paszport na nowy. Ja swój paszport sprzedałem w nowym programie Czwórki „Łowcy skarbów. Kto da więcej”. Zapraszam do obejrzenia - taki żartobliwy komentarz na ten temat Krzysztof Ibisz opublikował na swoim instagramowym profilu.

Poniżej zamieszczamy wywiad z Krzysztofem Ibiszem, w którym oprócz wspomnień związanych z tą pamiątką, prezenter zdradził też kilka innych zaskakujących sekretów.

Dlaczego kupił sobie kałasznikowa?
Jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z właścicielem Polsatu Zygmuntem Solorzem?
I co łączy płyty Budki Suflera z eliksirem młodości Krzysztofa Ibisza?
A jak doszło do zaskakującej transakcji? Paszport Polsatu z 1996 roku należący do Krzysztofa Ibisza - z jego zdjęciem i ówczesnym adresem - został sprzedany za pokaźną sumę w nowym programie Czwórki „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, w którym grupa koneserów i dealerów antyków, designu i przedmiotów kolekcjonerskich licytuje między sobą przyniesione do studia skarby uczestników programu.

Choć przed laty - w ramach największej i najpopularniejszej akcji promocyjnej w historii polskiej telewizji - słynne Paszporty Polsatu trafiły do kilkunastu milionów skrzynek pocztowych w całym kraju, to po blisko trzech dekadach nie ocalało ich wiele, dlatego zyskują dziś wartość kolekcjonerską. Jednak Paszport najsłynniejszej twarzy Polsatu to prawdziwa gratka.
 
Krzysztof Ibisz w programie Czwórki „Łowcy skarbów. Kto da więcej”


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...