reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

Sport w polskiej TV 5.11.2022

dodano: 2022-11-04 11:28 | aktualizacja: 2022-11-05 12:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander: FC Barcelona - UD Almería. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w Eurosporcie, TVN i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - UD Almería

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Wisła Płock

Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

19:30 Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Ludmyła Kiczenok/Jelena Ostapenko - Anna Danilina/Beatriz Haddad Maia
Komentarz: Marek Furjan

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Orlando Magic - Sacramento Kings
Komentarz: Michał Łopaciński, Mirosław Noculak
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Warta Poznań
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

16:15 Rugby: Autumn Nations Series: 
Walia - Nowa Zelandia

19:30 Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Ludmyła Kiczenok/Jelena Ostapenko - Anna Danilina/Beatriz Haddad Maia
Komentarz: Marek Furjan

21:30 Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Caroline Garcia - Daria Kasatkina
Komentarz: Bartosz Ignacik, Michał Przysiężny

01:00 (so/nd) Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Iga Świątek - Coco Gauff
Komentarz: Maciej Zaręba, Maciej Synówka

03:00 (so/nd) Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Gabriela Dabrowski/Giuliana Olmos - Weronika Kudermietowa/Elise Mertens
Komentarz: Maciej Zaręba
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Warta Poznań
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Getafe CF - Cadiz CF
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo – CA Osasuna, 
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO – RC Lens,
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Now

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Orlando Magic - Sacramento Kings
Komentarz: Michał Łopaciński, Mirosław Noculak
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo - SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan - Spezia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - US Cremonese
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Nowomiejski

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
FC Porto - FC Pacos de Ferreira
Komentarz: Michał Grzyb, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - RC Lens
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
South Shields - Forest Green Rovers
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid - Elche CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda 

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP - Vitoria SC
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Mikołaj Kruk

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - RC Lens
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

12:00 Pierwsza seria konkursu kobiet, Wisła,
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut,

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut,

18:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Czarnogóra - Hiszpania

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Polska - Niemcy

00:00 Jeździectwo: Puchar Świata, Lexington:
Zawody
 
Eurosport 2

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program dowolny solistek

14:50 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig kobiet

16:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Taniec dowolny

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program dowolny solistów
 
FightBox

18:00 Sporty walki: King Of Kings Heroes Series:
Gala

20:00 Sporty walki: King Of Kings Grand Prix:
Gala
 
Fightklub

19:00 Sporty walki: We Love MMA 61:
Gala

01:00 (so/nd) Sporty walki: BKFC 32:
Gala
 
Golf Channel

13:00 Golf: DP Tour, Puerto de Alcudia:
3. runda

 
Polsat Sport Premium 1

15:30 Piłka nożna plażowa: Puchar Interkontynentalny: 
Brazylia - Paragwaj

16:45 Piłka nożna plażowa: Puchar Interkontynentalny: 
Iran - Zjednoczone Emiraty Arabskie

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno - AC Sparta Praga

20:55 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Los Angeles FC - Philadelphia Union
 
Polsat Sport Premium 2

20:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Fluminense FC - Sao Paulo FC


 
Polsat Sport

04:30 Rugby kobiet: Mistrzostwa Świata:
Francja - Nowa Zelandia

07:30 Rugby 7: Mistrzostwa Świata: 
Anglia - Kanada

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program dowolny solistek

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów


17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police - #VolleyWrocław

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 12: 
Paweł Czyżyk - Dragan Lepei

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Marina Rodriguez - Amanda Lemos
 
Polsat Sport Extra

14:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/2 finału

16:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/2 finału

19:10 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program dowolny par sportowych

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - Barkom Każany Lwów

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Minneapolis: 
David Morrell - Aidos Yerbossynuly
 
Polsat Sport Fight

18:45 Boks: Polsat Boxing Promotions 12: 
Paweł Czyżyk - Dragan Lepei


 
Polsat Sport News

15:10 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Taniec dowolny

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program dowolny solistów

17:20 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: 
GKS Tychy - Ruch Chorzów

19:50 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Suzuki Arka Gdynia - Trefl Sopot

22:00 Wyścigi konne: Breeders' Cup:
Zawody

23:00 Short track: Puchar Świata, Salt Lake City:
Zawody 

01:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SC Internacional - Athletico Paranaense
 
Super Polsat

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 12: 
Paweł Czyżyk - Dragan Lepei


 
Sportklub

10:00 Koszykówka mężczyzn: A-League: 
Adelaide 36ers - Perth Wildcats

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Konyaspor Basketbol - Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Manisa Büyükśehir Belediye Spor - Türk Telekom

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Carplus Fuenlabrada - BAXI Manresa

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcja - Club Joventut Badalona

23:15 Wyścigi samochodowe: Nascar Xfinity Series, Phoenix:
Wyścig
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut,

 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz

17:05 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz

 
TVP Sport

12:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Sesja treningowa
Komentarz: Mateusz Leleń, Wiktor Pękala

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 
Viaplay

09:00 Padel: Viaplay Padel Open, Sztokholm:
1/2 finału i finał

12:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Hammarby

12:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Umeå

12:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Linköping

12:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Eskilstuna - Piteå

12:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - IFK Kalmar

12:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Rosengård

12:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - Häcken

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
SC Freiburg - Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Juza

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - FC St. Pauli
Komentarz: Kamil Kania

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - SC Paderborn 07

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - Holstein Kiel

13:00 Rugby kobiet: Puchar Świata Rugby League:
Anglia - Kanada

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Sheffield United - Burnley FC
Koemntarz: Tomasz Górski

14:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Włochy - Samoa

14:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Szkocja - Fidżi

14:00 Rugby: Premiership Rugby:
Sale Sharks - Gloucester Rugby

14:30 Piłka nożna kobiet: Supercoppa Italia:
Juventus FC - AS Roma

15:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - AGF

15:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Anglia - Papua-Nowa Gwinea

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - Bayern Monachium

Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - VfL Bochum 1848
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Przemysław Pozowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United - AFC Bournemouth
Komentarz: Kamil Kania, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Fulham FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Brentford FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wolves - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adam Delimat, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Swansea City - Wigan Athletic
Komentarz: Tomasz Górski

17:15 Spoty walki: Enfusion 114:
Gala

18:00 Rugby kobiet: Puchar Świata Rugby League:
Papua-Nowa Gwinea - Brazylia

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
HV71 - Färjestad

18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - New York Islanders
Komentarz: Patryk Rokicki, Marcin Iwankiewicz

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Leicester City
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - FC Schalke 04
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz

18:30 Rugby: Autumn Nations Series:
Irlandia - RPA
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld - 1. FC Kaiserslautern

20:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Nowa Zelandia - Fidżi

20:30 Piłka ręczna kobiet: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - Lemgo Lippe

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Dallas Stars
Komentarz: Piotr Chłystek, Krzysztof Girgiel

21:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Francja - Australia
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

21:30 Sporty walki: Glory Rivals 3:
Gala
Komentarz: Patryk Prokulski

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Philadelphia Flyers

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Seattle Kraken

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Arizona Coyotes

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Astros - Phillies

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - New Jersey Devils

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Nashville Predators

03:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Florida Panthers

03:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Anaheim Ducks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...