reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Marion” na kanale 13 Ulica

dodano: 2022-11-08 19:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Comcast Corporation/satkurier.pl

13 Ulica „Marion” W poniedziałek, 7 listopada br. o godz. 22:00 na kanale 13 Ulica wyemitowane zostały premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. francuskiego serialu „Marion”, wyprodukowanego dla francuskiego odpowiednika stacji 13 Ulica, 13ÈME RUE. Seria zaadaptowana jest z z powieści Danielle Thiéry, pierwszej kobiety komisarz we Francji. Występują Louise Monot, Jina Djemba, Gwendolyn Gourvenec i Bertrand Nadler.

13 Ulica „Marion”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Louise Monot wciela się w policjantkę Edwige Marion, która świeżo po przybyciu razem z adoptowaną córką z Lyonu, dołącza do jednostki przy paryskim dworcu kolejowym Gare du Nord jako komisarz dywizji brygady kolejowej. W tym mrocznym i brutalnym świecie bada najciemniejsze sprawy kryminalne, próbując pogodzić obowiązki samotnej matki z rolą policjantki. Gwendolyn Gourvenec i Bertrand Nadler wcielają się w role poruczników, Valentine Cara i Luca Abadie. Jina Djemba gra komandor Nathalie Duval.

Serial „Marion”, oryginalna produkcja kanału 13 Ulica, widzowie mogą oglądać od poniedziałku, 7 listopada br. Podwójne odcinki emitowane będą w każdy poniedziałek od godziny 22:00. Finał nastąpi w poniedziałek, 21 listopada br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Marion” - o serialu - reżyseria: Jacques Kluger, scenariusz: Danielle Thiery, Laetitia Kugler, Jacques Kluger, Caroline Ophélie i David Bourgie, muzyka: Alexisa Rault, produkcja: Nolita (Mathieu Ageron, Maxime Delauney, Romain Rousseau) i Darklight Content (Jacques Kluger), obsada: Louise Monot, Jina Djemba, Gwendolyn Gourvenec i Bertrand Nadler.

„Marion” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 7 listopada 2022 roku) o godz. 22:00 na kanale 13 Ulica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...